طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیبازگشت رقیب اصلی کفاشیان در شورای فیفا

بازگشت رقیب اصلی کفاشیان در شورای فیفا

کفاشیان برای انتخابات شورای فیفا تایید شد

کمتر از یک هفته مانده به انتخابات شورای فیفا محرومیت رقیب اصلی کفاشیان به طرز عجیبی بخشیده شد.

خبرگزاری فارس: علی کفاشیان، نائب رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان درحالی خود را برای رقابت های شورای فیفا آماده می کند و رقیب اصلی خود سعودی المهندی، نائب رئیس فدراسیون فوتبال قطر را حذف شده می دید اما به صورت غیرمنتظره خبر بخشیده شدن محرومیتش از رسانه های قطر شنیده شد!

سعود المهندی پیش این بنا به نقل از ها به خاطر عدم همکاری در تحقیقات کمیته بازرسی فیفا به مدت 30  ماه مصادف با 2 سال و نیم محروم شده بود که این خبر بسیار خوبی برای کفاشیان بود زیرا رقیب اصلی او برای تصدی یکی از 3 کرسی شورای فیفا در آسیا محسوب می شد.

روزنامه الوطن قطر امروز نوشت: سعود المهندی، نائب رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا و نائب رئیس فدراسیون قطر فردا(جمعه) برای حضور در انتخاب شورای فیفا عازم هند است. بعد از آنکه برخی از افراد تلاش کردند تا وجه او را خراب کنند و از حضور در رقابت های شورای فیفا محروم کنند اما موفق نشدند.

این نشریه قطری در ادامه خبر داد: تمام کشورهای حاشیه خلیج فارس آماده حمایت از المهندی هستند و رسما اعلام حمایت خود را از او انجام دادند.

حال این سوال به ذهن خطور می کند چرا کمتر از یک هفته مانده به انتخابات شورا فیفا نماینده قطری به همین راحتی از سوی کمیته اخلاق فیفا بخشیده شد! با بازگشت ناگهانی نماینده قطری کار برای کفاشیان سخت شد. این بخشش محرومیت از سوی کمیته اخلاق فیفا بیان کننده چیزی نیست جز اینکه قطری ها با پول های نفتی و لابی های خود موفق به بخشش محرومیت شدند.

بازگشت نورالله امیری به ترکیب اصلی تیم تریلیبورگ
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات