طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
مجازیبازی سازان چینی به ایران می آیند

بازی سازان چینی به ایران می آیند

مسابقه یِک ماهه بازی سازان ایرانی بَرای ورود بِه بازار جهانی

به مناسبت هفته تجاری چین در ایران برای طراحان بازی ایرانی فرصتی پیش آمده تا با بازی سازان چینی تعامل داشته باشند.

بازی های رایانه ای, بنیاد ملی بازی, شهرآفتاب, بازی سازان چینی ایران آیند

بازی های رایانه ای, بنیاد ملی بازی, شهرآفتاب, طراحی بازی, چینی ها در ایران, بازی سازان چینی
به نقل از خبرنگار دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ نمایشگاه شهر آفتاب به مناسب هفته تجاری چین در ایران، میزبان 240 کمپانی چینی از جمله چهار کمپانی بزرگ تولیدکننده بازی های ویدئویی از 29 تا 31 شهریور ماه است. چهار کمپانی بزرگ تولیدکننده بازی های ویدئویی چینی در نمایشگاه هفته تجاری چین که در شهر آفتاب برگزار می شود حضور دارند و محصولات خود را معرفی خواهند کرد.


ایجاد همکاری و تعامل با کمپانی های تولیدکننده بازی و ناشران ایرانی برای توسعه همکاری دوطرف در حوزه های نشر و ارایه خدمات از اهداف این کمپانی ها در این نمایشگاه است. پیش از این نمایشگاه نیز هیئتی از ناشران و تولیدکنندگان چینی با حضور در بنیاد ملی بازی های رایانه ای ابراز علاقه مندی کردند تا با تعامل با کمپانی های ایرانی از خدمات این کمپانی ها استفاده کنند.


به گفته مهرداد آشتیانی، مدیر امور بین الملل بنیاد ملی بازی های رایانه ای، این نمایشگاه فرصت مناسبی برای توسعه دهندگان و ناشران ایرانی است تا بتوانند از نزدیک با محصولات چینی آشنا و توانایی های خود در زمینه های متفاوت برای همکاری و تعامل بیشتر در حوزه تولید، نشر و خدمات بازی های ویدئویی را عرضه کنند.تمرینات جذاب چینی ها در آستانه بازی ایران
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات