طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
بازی با سپاهان در سطح دیدارهای اروپایی بود

بازی با سپاهان در سطح دیدارهای اروپایی بود

بازی در سطح دیدارهای اروپایی بود | برانکو

سرمربی پرسپولیس گفت: بازی با سپاهان نماد کیفیت فوتبال ایران و در سطح مسابقات اروپایی بود.

اروپا, پرسپولیس تهران, بازی, بازی سپاهان سطح دیدارهای اروپایی

اروپا, پرسپولیس تهران, بازی, درسطح, اصفهان, سرمربی تیم فوتبال, دیدار
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،برانکو ایوانکویچ بعد از برتری 3 بر یک تیمش در خانه سپاهان اظهار داشت: قبل از هر چیز تسلیت می گویم بابت درگذشت بهمن گلبارنژاد ورزشکار پارالمپیکی ایران و همچنین پیشکسوت باشگاه پرسپولیس و یک کمک داور فوتبال. باید بگویم که امروز فوتبال زیباتر از آنچه قرار بود را ارائه داد و در یک فضای بسیار عالی که هم هواداران و هم طرفداران سپاهان برای ساختنش تلاش کردند را دیدیم. هر دو طرف 90 دقیقه تیم های خود را تشویق کردند و با هر حرکت زیبایی، صدای تشویق بالا رفت.

وی ادامه داد: از هواداران خودمان تشکر می کنم که با کیفیت بالایی، سکوها را پرکردند. بازیکنان هر دو تیم حداکثر توان خود را گذاشتند. بازی ریتم بالایی داشت. فکر می کنم همه از بازی لذت بردند و به جرات می توانم بگویم این بازی در سطح دیدارهای اروپایی بود.

برانکو تصریح کرد: بیشترین تبریک را به بازیکنان خودمان می گویم که بالاترین انگیزه را داشتند و با رفتاری قهرمانانه می خواستند بازی را ببرند. طبیعی است که بزرگترین جایزه را هم آنها و هم هواداران مان کسب کردند. فکر می کنم پس از 13 سال پیروزی را در خانه سپاهان به دست آوردیم و همه می دانند چه رقابتی بین ماست. تبریک می گویم به بازیکنانم که خواست و توانشان را در زمین پیاده کردند. سه بازی بسیار سخت داشتیم و سربلند خارج شدیم.

وی در پاسخ به این سوال که دربی بی کیفیت بود اما این بازی را نماد کیفیت فوتبال ایران اعلام کرد، گفت: با نظر شما موافق نیستم. این بازی هم دربی بود. معمولا دربی ها کیفیت لازم را ندارند. دربی ها تمرکز بالایی می طلبند و احتیاط زیادی از سوی هر دو تیم می شود. این بازی را هم ما و هم سپاهان با کیفیت خوبی آغاز کردیم و با خواست برد، وارد زمین شدیم. طبیعی است که این بازی مختلف باشد و همان طور که گفته شد، این بازی می تواند نمایانگر کیفیت فوتبال ایران باشد.

سرمربی پرسپولیس در خصوص کیفیت تیمش قبل از تعطیلات لیگ و حضور بدون ملی پوشان در جام حذفی گفت: طبیعی است که وقتی تعطیلات پشت سر هم باشد، برایمان مشکل درست می شود چون بهترین روش حفظ کیفیت تیم ها، ادامه یافتن لیگ است. البته هنوز مشخص نیست چند ملی پوش ما به کمپ می روند اما فعلا موقعیت به این شکل است که بدون ملی پوشان هم بازی خواهیم کرد. باید در جلسه امروز در باشگاه برای بازی کردن در جام حذفی بدون ملی پوشان تصمیم نهایی را بگیریم.

برانکو در خصوص انتقادات علی کریمی از تعطیلات لیگ، اظهار داشت: قبل از این در مورد تعطیلات گفته بودم. من نمی خواهم یک عامل برهم زننده برای برنامه های تیم ملی باشم. هر کدام از ما، دید و روش خودمان را داریم. وقتی من سرمربی تیم ملی بودم، حداکثر تعطیلات مان 10 تا 15 روز بود اما طبیعی است این تعطیلات پیاپی بر روی عملکرد بازیکنان تاثیر می گذارد. با این حال ما پس از تعطیلات در سه بازی گذشته با اینکه 6 بازیکن در تیم ملی داشتیم و یک روز قبل از بازی با نفت تهران، بازیکنانم برگشتند اما نتایج خوبی گرفتیم. با این حال همه ما در کنار تیم ملی هستیم و تیم ملی می تواند نمایشگر فوتبال خوب لیگ ایران باشد.

وی در مورد اینکه آیا سرمربی تیم ملی هم برای موفقیت باشگاه ها تلاش می کند، گفت: من ارتباطی با آنها ندارم اما به نیت خیرشان اعتماد دارم و می گویم همه ما به فکر بهبود حالت فوتبال ایران هستیم؛ هم تیم ملی و هم باشگاه ها.

برانکو در خصوص احتمال افت طارمی و سایر ملی پوشان گفت: اجازه بدهید با نظر شما مخالفت اکید داشته باشم. تیم ما عالی آماده شده است. طبیعی است که برخی بازیکنان هنوز از نظر قدرت بدنی دچار مشکل باشند به خصوص طارمی که دوران آماده سازی در کنار ما نبود. طبیعی است که دو مهاجم ما انرژی زیادی صرف می کنند. نمی دانم متوجه شدید یا نه که ما در دقیقه 85 هم در زمین حریف پرسینگ را انجام می دادیم. طبیعی است با نتیجه 3 بر یک، میزبان هم فشار می آورد و مجبور شدیم که برگردیم در دفاع و توپ ها را برگرداندیم. به همین خاطر است که می گویم تیم ما آماده است.

او گفت: کار آماده سازی ما در طول فصل متوقف نمی شود. چه امروز، چه قبل و پس از عید نوروز به صورت مداوم کار می کنیم.
هافبک پرسپولیس بازی سپاهان را از دست داد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات