طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگی و هنریبازیگر فرانسوی علت جدایی برد پیت و آنجلینا؟!

بازیگر فرانسوی علت جدایی برد پیت و آنجلینا؟!

جدایی آنجلینا جولی و برد پیت پس از 12 سال!

توفان شایعات و رسانه های مردمی هر لحظه درباره طلاق دو ستاره هالیوود شدت بیشتری می گیرد و موج جدیدی از شایعات نشان از خشم آنجلینا جولی از روابط هنرپیشه فرانسوی «ماریون کوتیار» با همسرش برادپیت دارد.


آنجلینا جولی, برد پیت

ایران: توفان شایعات و رسانه های مردمی هر لحظه درباره طلاق دو ستاره هالیوود شدت بیشتری می گیرد و موج جدیدی از شایعات نشان از خشم آنجلینا جولی از روابط هنرپیشه فرانسوی «ماریون کوتیار» با همسرش برادپیت دارد.

این دو هنرپیشه که در فیلمی جاسوسی به نام متفقین ایفای نقش کرده اند متهم به خیانت و علت اصلی جدایی آنجلینا جولی هستند.

اما بنا به اطلاعات منتشر شده در روزنامه دیلی میل، ماریون کوتیار گفته زمانی که دیدم مطبوعات و رسانه های خارجی من را علت جدایی براد پیت از آنجلینا جولی عنوان کرده اند بسیار شوکه شدم.

این بازیگر فرانسوی برنده جایزه اسکار، خود دارای یک فرزند 5 ساله به نام مارسل است و به زودی فرزند دومش را به جهان خواهد آورد. بنا به گفته گراهام کینگ، سازنده این فیلم در مجله «پوپل»، رفتار و روابط هر دو ستاره نسبت به هم کاملا رسمی و محترمانه بوده است. از طرفی یک منبع نزدیک به «گیوم کانت»، همسر کوتیار به یک وب سایت خبری بریتانیایی گفته است که کوتیار و گیوم زوج بسیار خوشبختی هستند و شایعات درباره این خیانت بی اساس و ممکن است زندگی آنها را خراب کند.

واکنش نامزد قبلی «برد پیت» به خبر جدایی اش
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات