طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیبان کی مون خواستار کمک ایران برای حل بحران سوریه و یمن شد

بان کی مون خواستار کمک ایران برای حل بحران سوریه و یمن شد

بانی کی مون خواستار کمک ایران برای حل بحران سوریه و یمن شد

بان کی مون دبیر کل سازمان ملل در دیدار با دکتر حسن روحانی رییس جمهوری کشورمان ضمن تاکید بر ضرورت یافتن یک راه حل با دوام برای بحران های سوریه و یمن خواستار حمایت جمهوری اسلامی ایران در جهت حل این بحران ها شد.

بحران سوریه و یمن, کمک ایران برای حل بحران سوریه, دیدار روحانی با دبیر کل سازمان ملل متحد, بان کی مون خواستار کمک ایران حل بحران سوریه یمن

بحران سوریه و یمن, کمک ایران برای حل بحران سوریه, دیدار روحانی با دبیر کل سازمان ملل متحد, بانی کی مون
به نقل از حوزه سیاست خارجی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛بان کی مون دبیر کل سازمان ملل روز چهارشنبه در مقر این سازمان با دکتر حسن روحانی رییس جمهور کشورمان دیدار و گفت و گوی کوتاهی داشت.


دبیر کل سازمان ملل بر اهمیت اجرای کامل برجام از سوی همه طرفین این توافقنامه و احترام به قطعنامه 2231 شورای امنیت این سازمان تاکید کرد.


بان کی مون ،حضور نمایندگان انصار الله در گفت و گو های صلح یمن را با روحیه ای مسالمت آمیز و صلح طلبانه شرط مهم تحقق یک راه حل سیاسی برای این بحران دانست و از رئیس جمهوری کشورمان و مسئولین دولت جمهوری اسلامی ایران خواست تا نمایندگان انصارالله رابه کمپانی در این گفت و گو ها ترغیب کنند.


وی همچنین در رابطه با بحران 5 ساله سوریه که از دکتر حسن روحانی خواست تا با میانجیگری و استفاده از نفوذ خود زمینه را برای برگزاری دوباره گفت و گو های صلح این کشور فراهم کند.


بان کی مون خواستار تسهیل کمک رسانی به سوریه شد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات