طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
بدون امنیت، توسعه و پیشرفت معنا ندارد

بدون امنیت، توسعه و پیشرفت معنا ندارد

فوتبال بدون مسی معنا ندارد | سوارز

امام جمعه میاندوآب گفت: امنیت اولین شرط برای رشد و توسعه در زمینه های متفاوت سیاسی، اقتصادی و اجتماعی است.

امام جمعه, میاندوآب, آذربایجان غربی, بدون امنیت توسعه پیشرفت معنا ندارد

امام جمعه, میاندوآب, آذربایجان غربی
به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه، حجت الاسلام والمسلمین حمید حسن زاده در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی در میاندوآب در اولین روز از هفته دفاع مقدس با اشاره به اهمیت موضوع امنیت، اظهار کرد: امنیت اولین شرط برای رشد و توسعه در زمینه های متفاوت سیاسی، اقتصادی و اجتماعی است.

امام جمعه میاندوآب افزود: بسیاری از کشورها علی رغم داشتن سرمایه های عظیم اقتصادی، قادر به توسعه نیستند چون امنیت در آن کشورها وجود ندارد.

وی با اشاره به اینکه پیشرفت ها، بدون امنیت ارزشی ندارند، گفت: امنیت و ولایت فقیه مهم ترین نعمتی است که خداوند به ما عطا فرموده است و ما باید قدردان این نعمت باشیم.

حسن زاده با تاکید بر اینکه به برکت این امنیت، ایران اسلامی روز به روز به پیشرفت و اقتدار خود ادامه می دهد، اظهار کرد: به برکت نعمت ولایت فقیه و خون شهدا به نقطه ای رسیده ایم که علاوه بر امنیت کشور خودمان، نیروهای جان برکف سپاه قدس و بسیجیان و مدافعان حرم امنیت دیگر کشورها را هم رقم می زنند.

وی تصریح کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران، با اقتدار و صلابت به راه پر فروغ خود ادامه می دهد و ان شالله که وعده الهی نزدیک است.

اتلتیکو بدون سیمئونه معنا ندارد | خوانفران
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات