طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیبازی زیبایی بود و همه از این بازی لذت بردند | برانکو

بازی زیبایی بود و همه از این بازی لذت بردند | برانکو

کنفرانس خبری برانکو پیش از بازی با سایپا فیلم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دیدار مقابل سپاهان در سطح رقابت های اروپایی بود،در کل بازی زیبایی بود و همه لذت بردند.

برانکو ایوانکوویچ, فصل شانزدهم, سرمربی پرسپولیس, برانکو بازی زیبایی بازی لذت بردند

برانکو ایوانکوویچ, فصل شانزدهم, سرمربی پرسپولیس, تیم فوتبال پرسپولیس, پرسپولیس, هفته هفتم لیگ برتر, لیگ برتر فوتبال
به نقل از گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ؛ به نقل از پایگاه اینترنتی باشگاه پرسپولیس، برانکو ایوانکوویچ در کنفرانس مطبوعاتی بعد از دیدار پرسپولیس برابر سپاهان که با نتیجه 3 بر 1 به پایان رسید، در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: مایلم تسلیت بگویم درگذشت ورزشکار پارالمپیکی و همچنین کمک داور فوتبال را، در مورد بازی باید بگویم امروز فوتبال، زیباترین چیزی که می توانست را ارایه داد و هواداران دو تیم با تشویق های خود این فضا را ساختند و هر دو طرف 90 دقیقه تیم هایشان را تشویق کردند.

برانکو در ادامه افزود: هواداران دو تیم فقط برای تشویق تیم شان آمده بودند و بازیکنان دو تیم هم تمام توانشان را گذاشتند. بازی زیبایی بود و همه از این بازی لذت بردند و این بازی در سطح بازی های اروپایی بود.

ایوانکوویچ خاطرنشان کرد: طبیعی است که بیشتر تبریک را به بازیکنانم می گویم که رفتاری قهرمانانه داشتند و می خواستند که این بازی را ببرند. طبیعی است که بزرگ ترین جایزه را آنها و هواداران ما کسب کردند. همه می دانیم رقابت سنگینی بین پرسپولیس و سپاهان بوده و از این بازی راضی هستم و به بازیکنانم تبریک می گویم، به خاطر خواست شان و انرژی که گذاشتند. سه بازی سخت را پشت سر گذاشتیم و به بهترین شکل ممکن بازی کردند.

سرمربی پرسپولیس در مورد تعطیلی لیگ و اینکه بدون ملی پوشان در جام حذفی بازی می کنند یا نه، گفت: بهترین روش حفظ آمادگی تیم ها برگزاری مسابقات لیگ برتر است. مشخص نیست چند ملی پوش داریم و بدون ملی پوشان مان بازی خواهیم کرد و در باشگاه فردا در مورد این موضوع بیشتر بحث می کنیم.

سرمربی پرسپولیس در مورد رابطه اش با تیم ملی گفت: قبلا هم نظرم را در این مورد گفته ام نمی خواهم عامل برهم زننده برنامه تیم ملی باشم و هر کدام از ما برنامه خودمان را داریم. وقتی من سرمربی تیم ملی بودم حداکثر زمان تعطیلی لیگ ۱۰ تا ۱۵ روز بوده است. ما دربی را خوب برگزار کردیم و قبل از بازی با تراکتورسازی فقط یک تمرین دسته جمعی داشتیم و طیبعی است همه ما به دنبال داشتن تیم ملی قوی هستیم و در کنار باشگاه ها تیم ملی است که می تواند نمایشگر فوتبال خوب ملی مان باشد.

برانکو در مورد ارتباطش با تیم ملی گفت: من ارتباطی با آنها ندارم اما همه ما دنبال ارتقا فوتبال ایران هستیم، هم تیم ملی و هم باشگاه ها.

ایوانکوویچ در مورد آمادگی کم بدنی بازیکنان پرسپولیس گفت: اجازه بدهید با نظر شما مخالفت کنم، تیم ما بسیار آماده است و طبیعی است برخی بازیکنان از نظر بدنی مشکل داشته باشند، زیرا طارمی دوره آماده سازی را با ما نگذراند. دو مهاجم ما انرژی زیادی صرف می کنند. ما در دقیقه ۸۵ هم در زمین حریف دفاع می کردیم و این کار را تیمی که مشکل بدنی داشته باشد نمی تواند انجام بدهد. خیلی توپ را به بیرون زدیم اما تا ثانیه های آخر حریف را تهدید می کردیم. ما آمادگی بدنی خوبی داریم و کار آماده سازی بدنی بازیکنان در جریان فصل متوقف نمی شود و هم امروز و هم پس از آن آمادگی بازیکنان ادامه پیدا می کند.

برانکو امروز هم به رامین بازی نمی دهد؟
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات