طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشینمی خواستم دروازه بان ذخیره شوم | براوو

نمی خواستم دروازه بان ذخیره شوم | براوو

دروازه بان ذخیره با ولفسبورگ تمدید کرد

سنگربان شیلیایی تیم فوتبال منچسترسیتی علت خروجش از ورزشگاه نیوکمپ را به نگرانی اش برای از دست دادن جایگاهش به عنوان دروازه بان شماره یک کاتالان ها ربط داد.

خبرگزاری تسنیم: کلودیو براوو که در آخرین هفته از بازار نقل و انتقالات تابستان امسال بارسلونا را به مقصد منچسترسیتی ترک کرد می گوید علت اینکه قهرمان اسپانیا را ترک کرد، ترس از نیمکت نشینی در این تیم بوده است.

با اینکه انتقال براوو به ورزشگاه اتحاد بیش از هرچیز برای او منافع مالی داشت - حقوق او دو برابر شد - او احتمال نیمکت نشینی اش را علت اصلی ترک بارسلونا می داند. این در حالی است که روبرت فرناندس، مدیر ورزشی باشگاه بارسلونا چندی پیش تأکید کرد، هیچ کسی به براوو نگفته که قرار است دروازه بان دوم این تیم شود.

براوو در گفت و گو با رادیو کادناسر اسپانیا اظهار داشت: من صادق بودم و به باشگاه بارسلونا گفتم که نمی خواهم نیمکت نشین شوم. باشگاه به من پیشنهاد قراردادی جدید را داد اما ما با یکدیگر صادقانه حرف زدیم و من گفتم که نمی خواهم چهار سال دیگر از وقتم را در این تیم در حالی که به زحمت فرصت بازی به دست می آورم، سپری کنم.

در روزهای پایانی بازار نقل و انتقالات تابستانی نقل از هایی در رسانه های اسپانیایی منتشر شد مبنی بر اینکه رابطه میان کلودیو براوو و همتای آلمانی او مارک آندره تراشتگن در بارسلونا چندان خوب نیست، به خصوص بعد از حرکتی که دروازه بان آلمانی کاتالان ها انجام داد. (او در ابتدای یکی از بازی های بارسلونا که براوو در ترکیب اصلی قرار داشت، هنگام اعلام نام براوو از بلندگوهای ورزشگاه، برخلاف سایر بازیکنان هم تیمی شیلیایی اش را تشویق نکرد)

با این حال براوو تأکید کرد آنچه رسانه ها درباره رابطه میان او و تراشتگن اعلام کرده اند صرفاً یک سوء برداشت بوده است و آنها با یکدیگر مشکلی ندارند.

براوو عنوان کرد: این چیزهایی که گفته می شود جز تأسف و نارحتی چیزی دیگری به همراه ندارند چون هیچ کدام شان صحت نداشتند. من و تراشتگن هرگز با یکدیگر مشکلی نداشتیم و در واقع رقابتی که میان ما به وجود آمد به نفع هر دوی ما بود.

کاسیا دروازه بان رئال دَر سوپرجام اروپا
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات