طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
برداشت 8 میلیونی توسط جوان زیرک

برداشت 8 میلیونی توسط جوان زیرک

فیلم نجات جان یِک جوان توسط محمد علی کلی وَ عکس

با تلاش ماموران پلیس فتا فارس فردی که اقدام به برداشت غیرمجاز ازحساب مرد جوان کرده بود شناسایی و بازداشت شد.

برداشت غیر مجاز, فارس, هشت میلیون, برداشت میلیونی توسط جوان زیرک

برداشت غیر مجاز, فارس, هشت میلیون, توسط جوان, شناسایی و دستگیر
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ رئیس پلیس فتا استان فارس گفت: مرد 53 ساله شیرازی که با مفقود شدن مدارک شناسایی اش، کل موجودی حساب وی به مبلغ 8 میلیون ریال از حسابش برداشت شده بود به پلیس فتا فارس مراجعه کرد.
سرهنگ سیدموسی حسینی افزود: با تشکیل پرونده ماموران اقدامات خود را جهت شناسایی متهم یا متهمین شروع کردند.
وی ادامه داد: با بررسی های فنی به عمل آمده، کارشناسان پلیس فتا موفق به شناسایی و بازداشت متهم شدند.
سیدموسی حسینی با بیان اینکه متهم جوان 19 ساله که بعد از بازجویی در اظهارات خود بیان می کند مشغول بازی در یکی از پارک های سطح شهر بوده که به صورت ناخود آگاه متوجه یک عدد کیف پول در کنار یکی از درختان پارک می شود، ادامه داد: این جوان با بررسی درون این کیف، چند مدرک شناسایی به همراه تعدادی کارت عابر بانک مشاهد می کند که با وسوسه شدن به فروشگاه دوستش رفته و اقدام به کشیدن کارت از طریق دستگاه خودپرداز فروشگاه و وارد کردن رمزی می کند که در همان کیف بر روی کاغذ نوشته شده است و با زیرکی کل موجودی حساب را خالی می کند.
رئیس پلیس فتا استان فارس از شهروندان درخواست کرد: به هیچ عنوان رمز کارت خود پرداز را در کنار کارت قرار نداده و به صورت دوره ای رمز آن را تغییر دهند و از رمزی استفاده کنند که به راحتی قابل حدس زدن نباشد و حتی الامکان برای حساب های خود از حساب پشتیبان استفاده کنند.
وی تصریح کرد: در صورت مفقود شدن کارت اعتباری، سریعا به نزدیک ترین بانک مربوطه مراجعه کرده و اقدام به باطل کردن آن نمایند.

قبل بینی برداشت ۱۰ تن پسته توسط کشاورز رفسنجانی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات