طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیبررسی همه راه های برگشت رامین

بررسی همه راه های برگشت رامین

رامین رضاییان در راه برگشت به پرسپولیس اینستاپست

رامین رضاییان در هفته هفتم به احتمال عمده دوباره به ترکیب پرسپولیس برمی گردد.


پرسپولیس

حبرآنلاین: رامین رضاییان در هفته هفتم به احتمال عمده دوباره به ترکیب پرسپولیس برمی گردد.

همزمان شدن نیمکت نشینی های پیاپی رامین و درخشش خسرو، شاید به یک کابوس برای مدافع قرمزها تبدیل شود. آن هم درست در مقطعی از زمان که رضاییان در تیم ملی خیلی آنطور که باید نشان نداده است. هرچه علیرضا جهانبخش جلوتر از او سعی در هماهنگ شدن شان داشته، عدم هماهنگی فردی رامین کمی در این اتفاق تاخیر انداخته است. همه چیز از خود رضاییان آغاز شد.

 از همان روز که جواب تلفن های برانکو را نداد تا همین الان که هر بازی منتظر است برانکو اسمش را صدا بزند تا به بازی برود. اتفاقی که حتی برای یک دقیقه هم پس از بازگشت رامین نیفتاده است. در این چند وقت اخیر، سکوت کردن بهترین تصمیم رامین بوده است. او حتی پس از دربی هم با اینکه ابروهایش خیلی در هم فرو رفته بودندف اما باز هم هیچ حرفی نزد. فقط از طریق اینستاگرام به گوش طرفداران پرسپولس رساند که برای آنها همه تلاش خودش را به کار می گیرد.

اگر از نظر تاکتیکی بخواهیم نبود رضاییان در پرسپولیس را بررسی کنیم، واضح است که کمی در توقف در کارهای هجومی تیم برانکو به وجود آمده است. با وجود اینکه عملکرد حسین ماهینی در طول این چند هفته کاملا قابل تحسین بوده است. حتی فرشاد احمدزاده هم جلوتر از او طوری بازی کرده که برانکو از علاقه شدیدش به او صحبت کند. ولی باز هم ویژگی های هجومی رامین از فصل قبل تا الان همچنان در ذهن پرسپولیسی ها مانده است.

به همین علت هم است که همه آنها ته دل شان حسرت می خورند که چرا او چنین سناریویی را آغاز کرد که الان حتی خودش هم پشیمان باشد؟ رضاییان روز چهارشنبه فرصت این را دارد که در غیاب فرشاد احمدزاده برای نخستین بار در فصل جدید برای تیمش بازی کند. نه در پست تخصصی، ولی در جایی که اتفاقا با درخشش در آنجا از راه آهن راهی پرسپولیس شد. شاید فیکس شدن رضاییان کار امروز و فردا نباشد. اما بدون شک یک عملکرد درخشان در دیدار حساس با سپاهان، می تواند تضمین کننده بازگشت دوباره او به تفکرات برانکو باشد.

مهدی طارمی وَ رامین رضاییان دَر راه برگشت بِه پرسپولیس+کامنت ها
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات