طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
بررسی حالت گمرکات و بازارچه های آذربایجان غربی

بررسی حالت گمرکات و بازارچه های آذربایجان غربی

بررسی حالت گمرکات و بازارچه های استان آذربایجان غربی

حالت گمرکات و بازارچه های استان آذربایجان غربی بررسی شد.

بررسی, ارومیه, گمرکات, بررسی حالت گمرکات بازارچه آذربایجان غربی

بررسی, ارومیه, گمرکات, بازارچه ها

به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه، رئیس اداره بازرگانی خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی گفت با اشاره به عملکرد مرداد ماه این اداره اظهار داشت: در این بازه زمانی 348 مورد ثبت سفارش انجام شد.

هوشمند جوادی رئیس اداره بازرگانی خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی گفت: علاوه بر آن ضمن صدور 11 مورد کارت بازرگانی و تمدید 15 کارت، 24 کارت پیله وری و 595 کارت مرزنشینی صادر شد.

وی از تهیه نقل از تحلیلی در خصوص کشورهای خارجی قزاقستان، گرجستان و حالت گمرکات استان خبر داد و افزود: در ماه گذشته نقل از تحلیلی در خصوص صادرات بازارچه ها و گمرکات استان نیز تهیه و نقل از راهنمای تجارت با کشور افغانستان پیگیری شد.

جوادی بیان کرد: از سوی دیگر ضمن تهیه نخستین شماره بولتن خبری مربوط به اداره بازرگانی خارجی، درخواست مجوز اعزام از سازمان توسعه تجارت به کشور روسیه و آذربایجان برای رئیس سازمان ارسال و نیز ضمن معرفی محصولات تولیدی، صادراتی و بررسی مشکلات و ارائه راه حل، آمار صادرات تعرفه سال 84 تهیه شد.

به گفته وی، استانداردهای ابلاغی سازمان توسعه در خصوص بسته بندی میوه و تره بار، بررسی دستاوردهای اجرای برجام در زمینه توسعه تجارت استانی، درخواست کمپانی آلپ شایا در خصوص دریافت مجوز تاسیس کمپانی های مدیریت صادرات،ارسال نامه به سفیر ایران در روسیه و تدوین اطلاعات مربوط به تاثیرات کودتای ترکیه از سایر فعالیت های انجام شده در این اداره بوده است.

بررسی ضعیت شهرک های صنعتی آذربایجان غربی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات