طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیخادم نمی تواند سرمربی باشد | برزگر

خادم نمی تواند سرمربی باشد | برزگر

رسول خادم تنها عضو جدید هیأت رئیسه

عضو شورای فنی کشتی آزاد گفت: همه اعضا پیشنهاد دادند خادم سرمربی باشد اما به خاطر مسئولیتش در فیلا نتوانست این کار را برعهده بگیرد.

خبرگزاری فارس: منصور برزگر درباره انتخاب طلایی به عنوان سرمربی کشتی آزاد و اینکه گزینه های دیگری مانند غلام محمدی بودند، اظهار داشت: اعضای جدیدی به شورای فنی اضافه شده اند که از پیشکسوتان بودند. فدراسیون نقطه نظرات همه اعضا را گوش کرد. علاوه بر طلایی از غلام محمدی و توکلیان هم صحبت شد که در نهایت طلایی با اکثریت آرا هدایت کشتی گیران را برعهده گرفت.

وی در پاسخ به سؤالی دیگر مبنی براینکه غلام محمدی به نظر می رسد تجربه بیشتری نسبت به طلایی دارد آیا فکر می کنید با تیم پرستاره کشتی آزاد طلایی می تواند این تیم را هدایت کند، تصریح کرد: طلایی سابقه زیادی در کشتی دارد و از همان دوران نوجوانی و جوانی کشتی گیران با آنها بوده و به اینجا رسیده است. انتخاب او نظر یک جمع است و همه اعضا به این نتیجه رسیدند. امیدوارم او بتواند انتظارات را برآورده کند.

عضو شورای فنی کشتی آزاد در پاسخ به سؤال دیگر فارس مبنی براینکه سال ها خادم هدایت کشتی آزاد را برعهده داشته و فکر می کنید طلایی در مقایسه با او بتواند موفق عمل کند، خاطرنشان کرد: من همیشه این ضرب المثل را به کار می برم آیا زمانی که بلال از جهان رفت، کسی اذان نگفت؟ زمانی ما بودیم و پس خادم آمد. ما باید به جوانان اعتماد کنیم تا خودشان را نشان دهند. همه پیشنهاد دادند خادم خودش با تیم ملی کار کند اما چون او در اتحادیه جهانی کشتی مسئولیت گرفته و در فدراسیون هم فعالیت دارد سخت بود.

برزگر همچنین درباره انتخاب همکاران طلایی اظهار داشت: این موضوع به طلایی واگذار شده تا کسانی را که می تواند با آنها کار کند معرفی کند. شورای فنی هم نقطه نظرات خود را در این خصوص اعلام خواهد کرد.

حمله صمد نیکخواه به سرمربی تیم ملی بسکتبال
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات