طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگی و هنریوقتی برنامه «آمریکن آیدل» وارد دنیای انیمیشن می شود

وقتی برنامه «آمریکن آیدل» وارد دنیای انیمیشن می شود

بلاتر وارد دادگاه جوابگویی به اتهاماتش شد

هنوز فیلم هایی از جشنواره تورنتو هستند، که لازم است برای شما، معرفی شان کنیم. انیمیشن کمدی"آواز" در جشنواره تورنتو به نمایش عمومی درآمد و با واکنش پرشور و شوق تماشاگران روبه روشد.

وب سایت کافه سینما: هنوز فیلم هایی از جشنواره تورنتو هستند، که لازم است برای شما، معرفی شان کنیم. انیمیشن کمدی"آواز" در جشنواره تورنتو به نمایش عمومی درآمد و با واکنش پرشور و شوق تماشاگران روبه روشد.

سینمای جهان, سینمای هالیوود, انیمیشین, برنامه آمریکن آیدل وارد دنیای انیمیشن

سینمای جهان, سینمای هالیوود, انیمیشین


 " آواز" داستان باستر(متیو مکانهی) یک  خرس کوآلاست که در زمینه سرگرمی سازی فعال است و تلاش می کند که با مجری گری برنامه آمریکن آیدل شهرت خود را نجات بدهد. ایده او خیلی سریع در دنیای حیوانات زبانزد می شود و طیف گسترده ای از حیوانات در این مسابقه کمپانی می کنند. از مادر 25 تا خوک (با صداپیشگی ریس ویثرسپون) گرفته تا یک خوکچه پانک راک با صداپیشگی اسکارت جوهانسن.

متیو مکانهی می گوید بهترین بخش کار در انیمیشن دوباره حس کودکی پیدا کردن است: «نیاز نبود در این جا خیلی مسایل را جدی بگیرم. قرار نبود بیانیه خاصی در فیلم عنوان شد. داستان خیلی انسانی و مفرح است.»
اسکارلت جوهانسن هم اعتقاد دارد که صداپیشگی یک حس آزادی به او می داده است. ویثرسپون روی فرش قرمز مراسم اعلام می کند که انتظار دارد فیلم همانقدر برای بزرگسالان جالب باشد که برای کودکان است.

بعد از نمایش انیمیشن جنیفر هادسن و توری کلی ترانه هایی که در فیلم خواندند، اجرا کردند. موسیقی فیلم 85 ترانه از سال های 1940 تا دوران معاصر است.نویسنده و کارگردان آواز،گرث جنینگس است.

منتقد اسکرین دیلی در ابتدای نقد خود اشاره می کند که آواز به عنوان انیمیشنی که هنوز کار روی آن تمام نشده در تورنتو به نمایش درآمد و به نظر یک انیمیشن کامل می رسید و در ادامه می نویسد فیلم یک شخصیت تبهکار از نوع «سایمن کاول »ای در میان داوران برنامه کم  داشت. آوازه خوانی بدون بی رحمی یعنی چه؟

آواز انیمیشن شادی است. مدت زمان تقریبا 2 ساعت طولانی است. اگر کودکان مجذوب یکی از حیوانات خواننده (با صدای آشنا) نشود حیوان دیگری هست که او را مجذوب کند.»

آواز محصول مشترک فرانسه و آمریکا و شرکت های یونیورسال و ایلومینیشن است. که ماه دسامبر به نمایش درمی آید.

سوپراسپورتی جدید و خاص در دنیای خودروها
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات