طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگی و هنریبرنامه نمایش نخستین روز جشنواره بین المللی فیلم مقاومت اعلام شد

برنامه نمایش نخستین روز جشنواره بین المللی فیلم مقاومت اعلام شد

اعلام زمان برگزاری کنفرانس خبری جشنواره بین المللی فیلم مقاومت

برنامه نمایش فیلم های بخش مسابقه ایران، مسابقه پویانمایی، مسابقه فیلم های مستند ایران و مسابقه کوتاه، مستند، پویانمایی بین الملل، روز شنبه 3 مهرماه اعلام شد.

برنامه نمایش فیلم ها, جشنواره فیلم مقاومت, روز اول جشنواره مقاومت, برنامه نمایش نخستین جشنواره بین المللی مقاومت اعلام

برنامه نمایش فیلم ها, جشنواره فیلم مقاومت, روز اول جشنواره مقاومت, اکران هیهات

به نقل از حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روابط عمومی چهاردهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت؛ برنامه نمایش فیلم های بخش مسابقه ایران، مسابقه پویانمایی، مسابقه فیلم های مستند ایران و مسابقه کوتاه، مستند، پویانمایی بین الملل، روز شنبه 3 مهرماه بدین شرح است:

پردیس ملت-سالن یک – مسابقه پویانمایی و ایران:

سانس اول – ساعت 16:30 - مسابقه پویانمایی: فیلم پویانمایی-سینمایی «فهرست مقدس» به کارگردانی محمد همدانی

سانس دوم – ساعت 18:45 – مسابقه ایران: فیلم سینمایی «هیهات» به کارگردانی هادی نائیجی، هادی مقدم دوست، روح الله حجازی و دانش اقباشاوی

سانس سوم – ساعت 21:30 – مسابقه ایران: فیلم سینمایی «تا آمدن احمد» به کارگردانی صادق صادق دقیقی

پردیس ملت- سالن دو – مسابقه ایران و بین الملل:

سانس دوم – ساعت 17 – مسابقه ایران: فیلم سینمایی «مزار شریف» به کارگردانی عبدالحسین برزیده

سانس سوم – ساعت 19 – مسابقه بین الملل: فیلم سینمایی «جزیره» به کارگردانی احمد بولان از کشور مراکش

سانس چهارم – ساعت 21 – مسابقه ایران: فیلم سینمایی «نفس» به کارگردانی نرگس آبیار

پردیس ملت – سالن سه - اسلام هراسی (نمایش فیلم و تحلیل) و مسابقه فیلم های مستند بین الملل:

سانس سوم – ساعت 19 - اسلام هراسی (نمایش فیلم و تحلیل): سریال «میهن» (هوملند) به کارگردانی دنییل میناها از کشور آمریکا – تحلیل گر: حسن عباسی

سانس چهارم – ساعت 21:30 – مسابقه فیلم های مستند بین الملل: «مقصد بعدی حمله کجاست؟» به کارگردانی مایکل مور از کشور آمریکا

پردیس ملت – سالن چهار - مسابقه فیلم های مستند ایران:

سانس اول – ساعت 15: «خاله بتول» به کارگردانی حسین نصیری و «طیبه» به کارگردانی امین کفاش زاده

سانس دوم – ساعت 17: «بازگرد» به کارگردانی ماریا ماوتی، «خانواده مقاومت» به کارگردانی روح ا... رفیعی و «روز هشتادوچهارم» به کارگردانی مهدی عوض زاده

سانس سوم – ساعت 19: «پل» به کارگردانی امیرحسین نوروزی و «خاطرات نارنجی» به کارگردانی وحید فرجی

سانس چهارم – ساعت 21: «آقای سفیر» به کارگردانی ناصر نادری و «زمناکو» به کارگردانی مهدی قربان پور

پردیس ملت – سالن پنج – مسابقه کوتاه، مستند و پویانمایی بین الملل:

سانس اول – ساعت 16:30- کوتاه و پویانمایی خارجی: تمام این صداها (آمریکا)، زاده جنگ (سوئیس)، آوازهای ایکومبرس (آمریکا)، در حال تماس (عراق)، به من شلیک نکن آقای طالبان (آلمان) و سرزمین دو بهشت (یمن)

سانس دوم – ساعت 18:30 – کوتاه ایرانی: «نیستان» ابراهیم ایرج زاد، «جیژوان» اشکان صاحب پناه، «هم نفس» مهدی برجیان، «حذف» محمدعلی رخشانی، «برتلک باز» سجاد احمد بیگی، «عروسک» هاشم مسعودی و مرتضی علی زاده، «جاده مرزی» حسین ریگی، «خواب سوم» منوچهر رمضانی

سانس سوم – ساعت 20:30 – مستند خارجی: «دو خط آبی» به کارگردانی تام هیز از کشور آمریکا

لازم به ذکر است، برنامه سخنرانی های راهبردی (گفتمان فرهنگی انقلاب اسلامی)، کارگاه انتقال تجربه و کارگاه آموزشی تخصصی «سینمای مقاومت» در کنار نمایش فیلم ها در پردیس ملت برگزار می شود.

گفتنی است چهاردهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت با شعار «تجلی گفتمان فرهنگی انقلاب اسلامی» به همت بنیاد فرهنگی روایت و انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس تا 9 مهرماه در پردیس سینمایی ملت برپاست.

سانس های نمایش «طبل» در جشنواره بین المللی فیلم ونیز مشخص شد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات