طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
برنامه های هفته دفاع مقدس در رامهرمز

برنامه های هفته دفاع مقدس در رامهرمز

تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس در بویین زهرا

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج رامهرمز گفت: برگزاری پیاده روی خانوادگی،برنامه های ورزشی و مسابقات ورزشی و حمایت از بسیجیان ورزشکار ازبرنامه های هفته دفاع مقدس در این شهرستان است.

دفاع مقدس, مسابقات ورزشی, برنامه ها, برنامه هفته دفاع مقدس رامهرمز

دفاع مقدس, مسابقات ورزشی, برنامه ها, بسیج, خوزستان, رزمندگان
به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، حجت الاسلام سید امیر میرعلایی ،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج رامهرمز اظهار کرد: ما مرهون رشادت ها و دلیرمردی های رزمندگان در دوران دفاع مقدس هستیم، جوانانی که در دفاع از سرزمین خویش لحظه ای درنگ نکردند.

وی بیان داشت: رزمندگان ما در دوران دفاع مقدس علاوه براین که از آب وخاک خود دفاع کردند از ایمان و ارزش های دینی خود نیز پاسداری کردند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج رامهرمز تصریح کرد: در هفته دفاع مقدس برنامه های متنوعی را در سطح شهرستان و پایگاه های مقاومت بسیج شهری و روستایی اجرا خواهیم کرد تا یاد و خاطره رزمندگان و شهدا را گرامی بداریم.

وی افزود: برگزاری یادواره های متعدد شهدا با نام «شهدا آبروی محله»؛ غبارروبی گلزار شهدا و دیدار با خانواده های شهدا برخی از برنامه های این هفته است.

میرعلایی تأکید کرد: برگزاری پیاده روی خانوادگی، برگزاری برنامه های ورزشی و مسابقات ورزشی و حمایت از بسیجیان ورزشکار از دیگر برنامه های هفته دفاع مقدس در این شهرستان است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج رامهرمز در پایان گفت: رزمندگان و شهدا آبروی ما هستند و برما است تا با ارزش گذاری به این عزیزان و گرامیداشت یاد و خاطره آنان و انتقال فرهنگ ناب دفاع مقدس به نسل حاضر و آینده، دین خود را به این عزیزان ادا کنیم.

انتهای پیام/م

اعلام برنامه های هفته دفاع مقدس در کردستان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات