طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
بیش از 200 عنوان برنامه هفته دفاع مقدس در سمنان برگزار می شود

بیش از 200 عنوان برنامه هفته دفاع مقدس در سمنان برگزار می شود

برگزاری ۴۲ برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در خرمشهر

فرمانده سپاه ناحیه سمنان از برگزاری ۲۸۸ عنوان برنامه هفته دفاع مقدس در شهرستان سمنان خبر داد.

دفاع مقدس, 200 برنامه, سمنان, برنامه هفته دفاع مقدس سمنان برگزار

دفاع مقدس, 200 برنامه, سمنان, هفته
به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان، سرهنگ پاسدار منصور شوقانی اظهار داشت: دوران دفاع مقدس تابلوی تمام عیار قدرت، اقتدار، وحدت و ولایتمداری مردم ایران اسلامی است.
وی با اذعان به اینکه دفاع مقدس گنجینه ای سرشار از قداست ها است تصریح کرد: دفاع مقدس گنجینه ای از ارزش ها است که هر یک برای اصلاح یک جامعه و رشد و تعالی کشور مؤثر است.
فرمانده سپاه ناحیه سمنان با بیان اینکه باید ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس به صورت مردمی برگزار شود، تصریح کرد: تعداد 288 عنوان برنامه در هفته دفاع مقدس در شهرستان سمنان اجرا می شود.
شوقانی با اشاره به برخی برنامه های دفاع مقدس در سمنان خاطرنشان کرد: حضور باشکوه بسیجیان در رژه نیروهای مسلح، رزمایش الی بیت المقدس، دیدار و تجلیل از خانواده های شهدا و جانبازان و ایثارگران از مهم ترین این برنامه هاست.
فرمانده سپاه ناحیه سمنان از برگزاری یادواره شهدای مدافع حرم در سمنان به مناسبت هفته دفاع مقدس خبر داد.
سرهنگ پاسدار شوقانی افزود: یادواره شهدای مدافع حرم شهرستان سمنان با عنوان «آبروی محله، افتخار کوچه ها» در شهرستان سمنان در هفته دفاع مقدس برگزار می شود.
وی با اشاره به دیگر برنامه های دفاع مقدس در سمنان گفت: برگزاری مسابقات ورزشی محلی، مسابقات تیراندازی، غبارروبی گلزار شهدا، برگزاری همایش بزرگ پیاده روی، اهدای جهیزیه به زوج های اسمانی از دیگر برنامه های این هفته است.

برگزاری دو هزار برنامه در هفته دفاع مقدس
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات