طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیبرنامه کامل جام حذفی اعلام شد

برنامه کامل جام حذفی اعلام شد

برنامه جام حذفی اعلام شد

کمیته مسابقات سازمان لیگ برنامه مرحله یک سی و دوم جام حذفی را اعلام کرد.

خبرگزاری فارس: کمیته مسابقات سازمان لیگ برنامه مرحله یک سی و دوم جام حذفی  یادواره آزادسازی خرمشهر را به شرح زیر اعلام کرد:

گرامیداشت فرماندهان شهید دفاع مقدس و بزرگداشت روز آتش نشانی

پنجشنبه 8 مهر 95

استقلال اهواز - اکسین البرز ساعت 16:30 ورزشگاه تختی اهواز

شهرداری بوشهر - ذوب آهن اصفهان ساعت 16:15ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر

مس رفسنجان- نفت نوین آبادان ساعت 15 ورزشگاه شهدا رفسنجان

آینده سازان برق شیراز- فجرسپاسی شیراز ساعت 14:30 ورزشگاه حاجی پور سعادت شهر

راه آهن- شهرداری بندرعباس به دلیل انصراف شهرداری بندرعباس تیم راه اهن صعود کرد/

نفت تهران- مهرگان دره شهر ساعت 17:15 ورزشگاه تختی تهران

زاگرس یاسوج - فولاد یزد ساعت 14:30 ورزشگاه تختی یاسوج

ملوان بندرانزلی- گیتی پسند اصفهان ساعت 15 ورزشگاه تختی انزلی

بادران تهران- پاراگ تهران ساعت 15 ورزشگاه اکباتان تهران

غذای سبز مشهد- فولاد مبارکه سپاهان ساعت 14:30 ورزشگاه ثامن مشهد

آلومینیوم اراک - شهید کریمی جویبار ساعت 14:30 ورزشگاه امام خمینی اراک

پیکان تهران- هف سمنان ساعت 16 ورزشگاه شهدا شهر قدس

نساجی مازندران - شهرداری ارومیه ساعت 14:30 ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر

شهرداری ماهشهر- سیاه جامگان مشهد ساعت  ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.

اتحاد لردگان چهارمحال- ماشین سازی تبریز زمان و وزشگا متعاقبا اعلام می شود.

شهرداری تبریز- صنعت نفت آبادان ساعت 15 ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز

گرامیداشت روز جهانی ناشنوایان و حمایت از کودکان فلسطینی

جمعه 9 مهرماه  95

بادران نوین تهران- سایپا ساعت 16 ورزشگاه اکباتان تهران

نفت مسجد سلیمان- استقلال آبی ب تهران ساعت 16:30 ورزشگاه بهنام محمدی مسجد سلیمان

امید شهرداری اراک- گسترش فولاد تبریز ساعت 15 ورزشگاه امام خمینی اراک

پارس جنوبی جم- نیروی زمینی تهران ساعت 16:15 ورزشگاه تختی جم

شهرداری فومن- سپیدرود رشت ساعت 15 ورزشگاه ازادی فومن

سفیر آبیک قزوین- صبای قم ساعت 14:30 ورزشگاه سردار آزادگان قزوین

مس کرمان - خیبر خرم آباد ساعت 15 ورزشگاه امام علی کرمان

خونه به خونه مازندران- شاهین بندرعامری ورزشگاه هفت تیر بابل

ایرانجوان بوشهر- نفت امیدیه ساعت 16 ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر

تراکتورسازی تبریز- فولاد یاسوج ساعت 15 ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی

استقلال خوزستان- نفت و گاز گچساران ساعت 16:30 ورزشگاه غدیر اهواز

پدیده مشهد - نوژن البرز ساعت 15 ورزشگاه ثامن مشهد

شنبه 10 مهرماه 95

عقاب تبریز- فولاد خوزستان ساعت 15 ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.

ملوان نوین بندرانزلی - استقلال تهران ساعت 16:10 ورزشگاه تختی انزلی

قشقایی شیراز - پرسپولیس زمان مسابقه متعاقبا اعلام می شود ورزشگاه حافظیه شیراز

شهدای گروس بیجار- گل گهر سیرجان به دلیل انصرفا تیم گل گهر سیرجان تیم شهدای گروس به مرحله پس صعود کرد.

اعلام برنامه نمایندگان هرمزگان در جام حذفی فوتبال ایران
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات