طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
برپایی نمایشگاه صنایع دستی در کرمانشاه

برپایی نمایشگاه صنایع دستی در کرمانشاه

برپایی ششمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی

نهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی کرمانشاه گشایش یافت.

کرمانشاه, نمایشگاه, هنرهای دستی, برپایی نمایشگاه صنایع دستی کرمانشاه

کرمانشاه, نمایشگاه, هنرهای دستی, صنایع دستی

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ؛پروانه حیدری افزود: در این نمایشگاه هنرمندانی از سراسر کشور حضور یافته اند، که هنرمندان استانهای متفاوت کشور در 58 غرفه و هنرمندان مربوط به استان کرمانشاه نیز در 58 غرفه در این نمایشگاه کمپانی کرده اند.


معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: در این نمایشگاه یک غرفه نیز به عنوان غرفه برتر انتخاب شده و از هر استان و هر رشته صنایع دستی یک اثر ویژه و برتر در این غرفه به نمایش عموم گذاشته خواهد شد و در پایان نیز با حضور داوران و کارشناسان سازمان میراث فرهنگی برترین آثار تولیدی و عرضه شده در این نمایشگاه معرفی و انتخاب خواهند شد.


حیدری خاطرنشان کرد: برپایی کارگاه آموزشی بازاریابی و صادرات صنایع دستی با همکاری اتاق بازرگانی استان کرمانشاه از دیگر بخش های این نمایشگاه سراسری خواهد بود.


وی ساعات بازدید از این نمایشگاه در روزهای عادی از 10 صبح تا 10 شب و در روزهای تعطیل از 16 تا 22 عنوان کرد.این نمایشگاه تا روز دوم مهر ماه به مدت 5 روز جهت بازدید علاقمندان دایر است.برپایی دومین نمایشگاه ملی صنایع دستی و گردشگری در اردبیل
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات