طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
برگزارس جشن شکوفه ها با حضور دانش آموزان کلاس اولی در غرب خراسان رضوی

برگزارس جشن شکوفه ها با حضور دانش آموزان کلاس اولی در غرب خراسان رضوی

چشن شکوفه ها با حضور 124 هزار کلاس اولی در خراسان رضوی

همزمان با بازگشایی مدارس، جشن شکوفه ها با حضور پنج هزار و 700 دانش آموز کلاس اول در شهرستانهای سبزوار، جغتای و داورزن در غرب خراسان رضوی برگزار شد

مشهد, خراسان رضوی, آموزش و پرورش, برگزارس جشن شکوفه دانش آموزان کلاس اولی غرب خراسان رضوی

مشهد, خراسان رضوی, آموزش و پرورش, چشن شکوفه
به نقل از گروه استانهای باشگاه خبرنگاران خراسان رضوی، معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش سبزوار افزود: چهار هزار و 500 دانش آموز در 170 آموزشگاه شهری و روستایی این شهرستان ساماندهی شده اند.

مرتضی بینش با اشاره به اینکه تعداد دانش آموزان اول ابتدایی سبزوار در سال تحصیلی جدید نسبت به سال گذشته 250 نفر بیشتر شده ادامه داد:امسال در مقطع ابتدایی بعلت تعداد عمده دانش آموزان دراین مقطع 25 آموزشگاه این شهرستان به صورت دو نوبته اداره می شوند.

وی تصریح کرد: برگزاری جشن شکوفه ها که به منظور آشنایی دانش آموزان سال اول با محیط آموزشگاه برپا شده در ایجاد محیط امن و آرامش بخش برای دانش آموزان تأثیر گذار است.

مدیر آموزش و پرورش سبزوار اظهار کرد:حدود 52 هزار دانش آموز در 287 آموزشگاه این شهرستان تحصیل می کنند و 28 هزار دانش آموز در مقطع ابتدایی داریم .

محمد رضا دستورانی ،رئیس آموزش و پرورش جغتای افزود: در سال تحصیلی جدید 918 دانش آموز کلاس اول وارد مدارس این شهرستان شدند.
ابراهیم رامشینی، رئیس آموزش و پرورش داورزن نیز گفت: هزار و 650 دانش آموز در این شهرستان تحصیل می کنند که 300 نفر آنها کلاس اولی هستند.

نواختن زنگ شکوفه ها با حضور ۳۳ هزار دانش آموز کلاس اولی لرستان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات