طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
برگزاری تورگردشگری رایگان در خرمشهر

برگزاری تورگردشگری رایگان در خرمشهر

برگزاری همایش کنکور رایگان برای دانش آموزان خرمشهری

به مناسبت هفته دفاع مقدس تور گردشگری رایگان برای مردم خرمشهر برگزار می شود.

شهرستان خرمشهر, برگزاری تور گردشگری, آبادان, برگزاری تورگردشگری رایگان خرمشهر

شهرستان خرمشهر, برگزاری تور گردشگری, آبادان, هفته دفاع مقدس
به نقل از آبادان؛پاک گهررئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خرمشهر گفت: اداره میراث فرهنگی خرمشهر به مناسبت تقارن هفته گردشگری با هفته دفاع مقدس از ۲ مهرماه تور گردشگری رایگان برای عموم مردم خرمشهر برگزار می کند.

سجاد پاک گهر افزود: اداره میراث فرهنگی خرمشهر به مناسبت تقارن هفته گردشگری با هفته دفاع مقدس از 2 مهرماه تور گردشگری رایگان برای عموم مردم خرمشهر برگزار می کند.

وی گفت: با توجه به اینکه بخشی از مردم خرمشهر با اماکن ثبت میراث فرهنگی این شهر آشنایی ندارند تور گردشگری رایگان برای بازدید از اماکن ثبت شده میراث فرهنگی، جاذبه های دفاع مقدس، روستاهای گردشگرپذیر، مینوشهر و ساختمان قدیم بندر خرمشهر که قرار است به عنوان موزه دریایی بهسازی شود تدارک دیده شد.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خرمشهر افزود: این تور از ساعت 8 صبح روز جمعه کار خود را شروع می کند برای روز نخست برنامه 40 نفر ظرفیت تدارک دیده شده است اما در صورتی که استقبال شود آمادگی داریم تا ظرفیت تور گردشگری را افزایش دهیم.

پاک گهر گفت: در این برنامه سعی شده تا فرهنگ بازدید از جاذبه های گردشگری در میان مردم خرمشهر نهادینه شود و با جاذبه های گردشگری شهر خود بیشتر آشنا شوند.

وی با بیان اینکه ظرفیت سری نخست تور گردشگری خرمشهر با محدودیت مواجه است افزود: افراد علاقه مند برای حضور در تور بازدید از جاذبه های گردشگری خرمشهر می توانند ساعت 8 صبح جمعه به ساختمان هلال احمر قدیم خرمشهر واقع در خیابان فردوسی مراجعه کنند این برنامه تا 5 مهرماه ادامه دارد.

برگزاری کلاسهای آموزشی رایگان بَرای پناهجویان سراسر دنیا
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات