طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
برگزاری جشن شکوفه ها برای حضور بیش از 10هزار دانش اموز کلاس اولی

برگزاری جشن شکوفه ها برای حضور بیش از 10هزار دانش اموز کلاس اولی

برگزارس جشن شکوفه ها با حضور دانش آموزان کلاس اولی در غرب خراسان رضوی

همزمان با سراسر کشور زنگ شکوفه ها در مدارس استان سمنان برای استقبال از 11 هزار دانش آموز کلاس اولی به صدا درآمد.

برگزاری, شکوفه, دانش آموز سمنان, برگزاری جشن شکوفه دانش اموز کلاس اولی

برگزاری, شکوفه, دانش آموز سمنان, جشن
به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، محمدرضا دنیا مدیر کل آموزش و پرورش استان سمنان با بیان اینکه در سال تحصیلی جاری حدود 60 هزار دانش آموز ابتدایی در 416 مدرسه ثبت نام کردند، اظهارداشت: این تعداد دانش آموز در 2 هزار و472کلاس درس مشغول به تحصیل می شوند.
وی تصریح کرد: جشن شکوفه ها روزی به یادماندنی در زندگی دانش آموزان است که در شکل گیری پس علمی و فرهنگی زندگی آنها بسیار تاثیرگذار است.
وی به فعالیت بیش از 9 هزار معلم معلم در سال تحصیلی جدید اشاره کرد و افزود:از این تعداد معلم حدود 2 هزار و635 در مقطع تحصیلی دوره ابتدایی به تدریس مشغول می شوند.
محمدرضا دنیا خاطرنشان کرد: یک هزار مدرسه این استان با بیش از 9 هزار معلم و کادر آموزشی خود را برای استقبال از بهار علم و دانش آماده کردند.
وی درادامه با اشاره به اینکه زنگ مهرومقاومت در سوم مهرماه در یکی از هنرستان های سمنان برگزار می شودافزود: 5 هزار و 800 کلاس درس در سطح استان سمنان برای آغاز سال تحصیلی آماده استقبال از 120 هزار دانش آموزاستان در یک هزار مدرسه در اقصی مناطق استان سمنان می باشد.
مدیر کل آموزش وپرورش استان سمنان اظهار کرد:تمام مدارس، کلاس های درس و امکانات سخت افزاری مجموعه مدیریت آموزش و پرورش استان سمنان برای شروع سال تحصیلی جدید مهیا است.

برگزاری نخستین جشنواره تابستانی کسب و کار در دانشگاه صنعتی بهبهان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات