طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
برگزاری جشن شکوفه ها در شهرستان کارون

برگزاری جشن شکوفه ها در شهرستان کارون

برگزاری جشن عید غدیر در بقاع متبرکه شهرستان خوسف

فرماندار کارون گفت: امروززنگ بازگشایی مدارس در شهرستان کارون و سرزمین شهدای مدافع حرم نواخته شد وامیدوارم این مسئله، آغازگر سال خوب و بانشاطی در این شهرستان باشد.

علیدادی, فرماندار, سال تحصیلی, برگزاری جشن شکوفه شهرستان کارون

علیدادی, فرماندار, سال تحصیلی, بازگشایی, مدارس, خوزستان
به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، غلام علیدادی فرماندار کارون ،صبح امروز چهارشنبه در جشن نمادین استانی شکوفه ها و غنچه ها با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس اظهار کرد: امروز هر چه داریم به واسطه ایثار، فداکاری و از جان فشانی رزمندگان دوران دفاع مقدس است. امروز اگر چه آنها در بین ما نیستند ولی روح بلند آنها حتما شاهد اعمال ما است و امیدوارم خداوند توفیق پیروی از راه شهدا را به همه عنایت کند.

وی بیان داشت: بیش از ۳۲ هزار دانش آموز در بیش از ۱۷۸ مدرسه و با تلاش بیش از یک هزار و ۴۰۰ معلم در شهرستان کارون مشغول به تحصیل هستند. اگر عزت و افق روشنی را برای دانش آموزان متصوریم اول باید معلمان به تعهد و پس به علم و دانش تجهیز شوند.

فرماندار کارون تصریح کرد: برای پویایی و نشاط مدارس لازم است که ارتباط بین مدرسه و پیرامون به ویژه با اولیا قطع نشود. هرجا مشارکت بوده آنجا رشد و تعالی هم داشته ایم بنابراین از تمامی اولیا تقاضا دارم که برای بالندگی و تعالی دانش آموزان خود وقت بیشتری را برای ارتباط با مدرسه بگذارند.

علیدادی خطاب به دانش آموزان گفت:با توکل به خدا و درس خواندن، فردا تبدیل به افرادی می شوید که آینده مملکت را رقم می زنید.

برگزاری جشن شکوفه ها و غنچه ها
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات