طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اخبار اجتماعیبرگزاری جشن میلاد امام موسی بن جعفر (ع) در حرم مطهر رضوی

برگزاری جشن میلاد امام موسی بن جعفر (ع) در حرم مطهر رضوی

شب میلاد امام هادی (ع) در حرم مطهر رضوی فیلم

به مناسبت میلاد باسعادت حضرت امام موسی بن جعفر (ع) ویژه برنامه هایی در حرم مطهر رضوی برگزار شد.

جشن میلاد, مشهد, امام موسی کاظم, برگزاری جشن میلاد امام موسی بن جعفر ع حرم مطهر رضوی

جشن میلاد, مشهد, امام موسی کاظم, حرم رضوی
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس رضوی، هم زمان با فرارسیدن 20 ذی الحجه که به روایتی روز میلاد امام موسی بن جعفر (ع) است، ویژه برنامه ای با حضور خیل عاشقان و دوستداران مکتب ولایت، زائران و مجاوران امام هشتم (ع) در صحن جامع رضوی حرم مطهر برگزار شد.


در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین محمدباقر حیدری کاشانی به تبیین سیره اهل بیت و اهمیت بهره مندی از الگوهای الهی پرداخت و اظهار کرد: سیره عملی و علمی ائمه اطهار (ع) بهترین وسیله برای حفظ فرهنگ اسلامی است.


وی افزود: امروز دشمنان دین مبین اسلام با شگردهای متفاوت به دنبال تضعیف عقاید شیعی هستند و توسعه فرهنگ زیارت و انتقال این مقوله مذهبی به نسل جوان تنها راهکار مقابله با شبهات است.


حیدری کاشانی گفت: برای مقابله با توطئه های دشمن باید جوانان جامعه را با فرهنگ اهل بیت (ع) آشنا کنیم، چراکه هرچه مردم با فرهنگ امامت، ولایت و مسیری که آن ها ترسیم کرده اند بیشتر آشنایی پیدا کنند در برابر تهاجمات فرهنگی دشمن در امان خواهند بود.


در ادامه این مراسم باشکوه، بعد از تلاوت قرآن و شعرخوانی، مدیحه سرایی و قرائت اشعاری در مدح و منقبت حضرت امام موسی بن جعفر (ع) انجام شد.


غبار روبی مضجع منور حرم مطهر حضرت زینب بنت موسی بن جعفر (ع)
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات