طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
برگزاری جشنواره سیب در نقده

برگزاری جشنواره سیب در نقده

برگزاری هفدهمین جشنواره نمایش عروسکی کشور در مازندران

بعد از برگزاری جشنواره انگور در ارومیه ، جشنواره سیب هم در نقده برگزار می شود.

برگزاری, جشنواره, سیب, برگزاری جشنواره سیب نقده

برگزاری, جشنواره, سیب, نقده

به نقل از از ، مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی گفت : پیش از برگزاری جشنواره ی انگور در ارومیه ، جشنواره های گندم در بوکان ، آفتابگردان در خوی و گیلاس در اشنویه برگزار شده بود و از نیمه دوم مهر نیز جشنواره سیب در نقده برگزار می شود.

جلیل جباری با اشاره به برگزاری سومین نمایشگاه کشوری صنایع دستی در ارومیه در کنار جشنواره انگور افزود : باید سایت نمایشگاهی جدید برای برگزاری نمایشگاه های وسیع تر به همین منظور ایجاد شود.

وی اضافه کرد : برگزاری جشنواره انگور و نمایشگاه صنایع دستی کشور در ارومیه در کنار یکدیگر سبب افزایش جذب گردشگر در دهکده ساحلی چی چست شده است.

مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی تصریح کرد : امسال جشنواره انگور موفق تر از سالهای قبل در ارومیه برگزار شده و حتی برخی از مسافران تنها برای حضور در این جشنواره از دیگر استان های کشور به این شهر آمده اند.

از سوی دیگر برگزاری سومین جشنواره سراسری صنایع دستی با حضور 30 استان مطرح کشور در مجاورت آن به موفقیت جشنواره کمک کرده است.

جباری بیان داشت : برگزاری جشنواره انگور در بازاریابی این محصول مهم استان و آشنایی مردم با شیوه کاشت ، داشت و برداشت انگور بسیار موثر و مفید بوده است.

تصویر برگزاری جشنواره بزرگ اورامانات
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات