طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
برگزاری اولین دوره داوری گراپلینگ

برگزاری اولین دوره داوری گراپلینگ

برگزاری دوره کلاس داوری درجه 3 فوتبال در سقز

نایب رئیس هیأت کشتی استان اصفهان گفت: داوری گراپلینگ برای اولین بار و با حضور نماینده جهانی برگزار شد.

در اصفهان, گراپلینگ, برگزاری, برگزاری دوره داوری گراپلینگ

در اصفهان, گراپلینگ, برگزاری, داوری

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،ایرج حیدری نایب رئیس هیأت کشتی استان اصفهان در نشست خبری اظهار کرد: چند روز گذشته شانزدهمین سمینار کشتی برگزار شد که استان اصفهان نیز در این سمینار حضور داشت و در آن مسائل کلان طرح و برنامه ریزی شد.

وی افزود: مسابقات تکلیفی که از سوی فدراسیون اعلام می شود را برگزار کردیم و دو تیم خردسالان و نونهالان آزاد و فرهنگی را به مسابقات کشوری اعزام کردیم؛ در این مسابقات سه نفر رتبه های برتر از اصفهان بودند و دو نفر نیز در تیم ملی حضور دارند.

نایب رئیس هیأت کشتی استان اصفهان بیان کرد: مسابقات گراپلینیگ و کشتی ساحلی را برگزار کردیم که در گراپلینگ هم مربی و هم ورزشکار اصفهانی در تیم ملی حضور دارد؛ همچنین در دوره 6 ماهه ابتدای سال با هماهنگی انستیتو کشتی ایران دورهای آموزشی برای مربیان و داوران را برگزار کردیم.

وی خاطر نشان کرد: در سطح استان برخی از کلاس ها برای نخستین بار برگزار شد؛ به عنوان مثال داوری گراپلینگ برای نخستین بار و با حضور نماینده جهانی برگزار شد، همچنین کلاس های مربی گری گراپلینگ نیز اولین بار در اصفهان برگزار شد.

حیدری عنوان کرد: از لحاظ کمی مربیان خوبی داریم که به دنبال افزایش سطح کیفی آن ها نیز هستیم و همچنین تلاش زیادی کردیم تا جایگاه داوری افزایش پیدا کند.

وی تصریح کرد: در سال 95 کمیته فرهنگی که پیش از این غیرفعال شده بود را مجدد فعال کردیم و در سال 95 در کلیه مسابقات برگزار شده از مربیان و پیشکسوتان بازنشسته و کشتی و همچنین نونهالان و خردسالان قهرمان نیز تجلیل شد.

نایب رئیس هیأت کشتی استان اصفهان گفت: تعداد باشگاه ها عمده نشده است و تمام سالن های تمرین که در اختیار آموزش و پرورش بود، نیز تعطیل شده است که آن ها یک بستر بسیار مهم هستند؛ کشتی در سبد آموزش و پرورش متناوب قرار دارد و به همین علت این سالن ها تعطیل شده اند و تعطیلی آن ها لطمه بزرگی است.

وی در پایان اظهار کرد: ماده ای در قانون استفاده از اموال دولتی را ممنوع کرده است که این کار را به خصوص در شهرستان ها برای هیأت های ما دچار مشکل کرده است؛ این قانون نه تنها در اصفهان بلکه در کل کشور با آن مشکل دارند.

این جلسه با یک ساعت تاخیر شروع و رئیس هیأت کشتی نیز پس از گذشت یک ساعت و نیم از شروع جلسه آمد.
برگزاری دوره داوری فوتبال
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات