طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
برگزاری دومین جشنواره ملی ورزشی "زاینده رود

برگزاری دومین جشنواره ملی ورزشی "زاینده رود

تصویر برگزاری آثار دومین جشنواره ملی قاب فیروزه ای

همزمان با هفته دفاع مقدس، دومین جشنواره ملی ورزشی "زاینده رود" در اصفهان شروع شد.

در اصفهان, زاینده رود, ملی ورزشی, برگزاری دومین جشنواره ملی ورزشی

در اصفهان, زاینده رود, ملی ورزشی, برگزاری جشنواره, هفته دفاع مقدس
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،در حالی که اولین جشنواره ملی زاینده رود به مناسبت عید سعید فطر برگزار و با استقبال چشمگیری مواجه شد، دومین مرحله از این جشنواره هم به مناسب هفته دفاع مقدس در شهر اصفهان برگزار می شود.

این جشنواره در قالب 9 رشته وهمزمان با شروع هفته دفاع مقدس در شهر اصفهان آغاز شد و تا روز 19 مهرماه در بخش های متفاوت ادامه می یابد.

رئیس هیئت انجمن های ورزشی استان اصفهان درباره برنامه های متفاوت این جشنواره اظهار داشت: پرواز نمایشی هواپیماهای رادیو کنترل، پروازهای نمایشی پاراموتور، سقوط آزاد(بانجی جامپینگ)، نمایش ماشین وهای کنترلی، بازی با اسکوتر، رقابت وهای طناب کشی خانوادگی و عمومی اول و دوم مهرماه در مجموعه ورزشی آبشار اصفهان برگزار می شود.

وی افزود: همچنین مسابقات جام آزاد فوتبال روی میز و مسابقات آماتوری دارت، امروز و فردا در باشگاه فوتبال روی میز سپاهان و آکادمی دارت اصفهان برگزار خواهد شد و برای برگزاری دیدار نهایی رقابت های سافتبال نوجوانان استان مجموعه ورزشی مشتاق در نظر گرفته شده است.

رئیس هیئت انجمن های ورزشی اصفهان گفت: مسابقات چهارجانبه راگبی با حضور تیم هایی از اصفهان، تهران و کرمان ( در زمین چمن مارچین) و رقابت های سه جانبه بیسبال با حضور تیم های طیف تهران و پاورپایپ و کامور اصفهان ( در زمین انتظام) نیز از دیگر برنامه های متنوع این جشنواره به شمار می رود.

وی با اشاره به لغو برگزاری برخی ورزش های آبی مانند جت اسکی و دراگون بوت بیان کرد: آخرین برنامه این جشنواره مسابقات کریکت قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی خواهد بود که از 14 تا 19 مهرماه در مجموعه ورزشی صفائیه مبارکه برگزار می شود.
برگزاری دومین جشنواره ملی کباب در شهرستان بناب
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات