طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
برگزاری دومین جلسه ستاد هماهنگی سرشماری عمومی نفوس و مسکن شهرستان ماکو

برگزاری دومین جلسه ستاد هماهنگی سرشماری عمومی نفوس و مسکن شهرستان ماکو

دومین جلسه ستاد سرشماری نفوس و مسکن 95 هرمزگان

مدیر اجرایی سرشماری عمومی نفوس و مسکن ماکو در جلسه ستاد هماهنگی این طرح گفت : بر اساس قانون تمامی وزارتخانه ها ، سازمانها و دستگاهها موظف به همکاری با مرکز آمار ایران هستند .

ماکو, سرشماری, آذربایجان غربی, برگزاری دومین جلسه ستاد هماهنگی سرشماری عمومی نفوس مسکن شهرستان ماکو

ماکو, سرشماری, آذربایجان غربی
به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه، دومین جلسه ستاد هماهنگی برگزاری سرشماری عمومی نفوس و مسکن به ریاست فرماندار و با حضور تعدادی از مسئولین ادارات در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

شاهین علیزاده فرماندار و مدیر اجرایی سرشماری عمومی نفوس و مسکن شهرستان ماکو در این جلسه با تقدیر از تلاش ها و زحمات اعضای ستاد گفت : تمامی اقدامات و تدابیر لازم برای اجرای سرشماری نفوس و مسکن از 3 مهر ماه صورت پذیرفته است و امید است اقشار متفاوت مردم با مشارکت پرشور خود در این طرح شرایط را برای برنامه ریزی درست و دقیق مسئولان برای آینده کشور فراهم آورند.

وی با بیان اینکه در شهرستان ماکو 23 مامور آمارگیر برای اجرای سرشماری نفوس ومسکن همکاری خواهند کرد گفت : ثبت نام از متقاضیان همکاری به پایان رسیده است و پس از بررسی سوابق کاری و علمی ثبت نام کنندگان نفرات برای همکاری در سرشماری حضوری از 25 مهر تا 25 آبان ماه انتخاب خواهند شد.

فرماندار ماکو با اشاره به اهمیت سرشماری عمومی نفوس و مسکن افزود : سرشماری یکی از قدیمی ترین روش های جمع آوری اطلاعات برای تصمیم گیری است که سابقه آن در دنیا به حدود 6000 سال قبل برمی گردد و در ایران نخستین سرشماری عمومی نفوس و مسکن در سال 1335 توسط اداره آمار عمومی وابسته به وزارت کشور اجرا شد.

مدیر اجرایی سرشماری عمومی نفوس و مسکن شهرستان ماکو از اعضای ستاد خواست از تمام ظرفیت خود برای مشارکت حداکثری مردم در سرشماری اینترنتی و حضوری استفاده کنند.

در ادامه این جلسه موارد و مسائل پیش روی سرشماری عمومی نفوس و مسکن مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

آمادگی شهرستان جهرم در برگزاری سرشماری نفوس و مسکن
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات