طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
برگزاری رزمایش اقتدار نیروهای مسلح مازندران

برگزاری رزمایش اقتدار نیروهای مسلح مازندران

رژه اقتدار نیروهای مسلح استان کرمان

رزمایش اقتدار نیروهای مسلح مازندران صبح امروز همزمان با اولین روز هفته دفاع مقدس در ساری برگزار شد.

هفته دفاع مقدس, ساری, زرمایش اقتدار, برگزاری رزمایش اقتدار نیروهای مسلح مازندران

هفته دفاع مقدس, ساری, زرمایش اقتدار, جنگ نحمیلی, نیروی مسلح

به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، رژه نیروهای مسلح مازندران همزمان با شروع هفته دفاع مقدس و سالروز شروع جنگ تحمیلی در میدان شهدای اصناف مرکز مازندران برگزار شد.

در این مراسم یگان های ارتش جمهوری اسلامی ایران، سپاه کربلای مازندران، نیروی انتظامی استان، دانشگاه دریایی امام خمینی (ره) نوشهر، بسیجیان ادارات، جانبازان و سایر اقشار مردمی از مقابل تمثال معمار کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری و شهدای مازندران سان دیدند.

دریا دار دوم خرداد حکیمی، فرمانده دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) مستقر در نوشهر و ارشاد نظامی آجا در استان های مازندران و گلستان در سخنانی با تبریک هفته دفاع مقدس، گفت: امروز نیروهای مسلح ایران اسلامی به اوج اقتدار و شکوفایی رسیدند.

دریا دار دوم خرداد حکیمی افزود: دستیابی جوانان غیور این مرز و بوم به دانش علمی، هسته ای و نظامی مرهون رشادت های رزمندگان دوران دفاع مقدس بوده است.

وی با بیان اینکه ایران اسلامی اکنون در حوزه نظامی به درجه ای از استواری و غیورمردی نائل آمده است، گفت: ملت ایران به ابهت و اقتدار نیروهای مسلح ایران به خود می بالند و افتخار می کنند.

فرمانده دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) مستقر در نوشهر با بیان اینکه نیروی دریایی اکنون در آبهای سواحل ایران تا اقیانوس هند برای دفاع از کیان ملت و نظام رفته است، افزود: باید از ارزش ها و تمامیت ارضی کشور تا پای جان دفاع کنیم.

دریا دار دوم خرداد حکیمی با بیان اینکه نیروهای مسلح مازندران امسال برنامه های هفته دفاع مقدس را با گرامی داشت شهدای مدافع حرم برگزار می کنند، گفت: مازندران رتبه نخست تقدیم شهدای مدافع حرم کشور را به خود اختصاص داده است.

در پایان مراسم یگان های پیاده و خودرویی مستقر در میدان از مقابل مسئولان نظامی و امنیتی و اجرایی استان رژه رفتند.

31 شهریور تا 7 مهر، هفته دفاع مقدس در ایران اسلامی نامگذاری شده است.

نمایش اقتدار و آمادگی نیروهای مسلح در مراسم رژه 31 شهریور
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات