طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
برگزاری اولین رزمایش پدافند پرتویی کشور در کاشان

برگزاری اولین رزمایش پدافند پرتویی کشور در کاشان

برگزاری رزمایش پدافند پرتویی روح الله در کاشان

فرماندار ویژه کاشان گفت: اولین رزمایش پدافند پرتویی کشور با عنوان «حضرت روح الله» چهارم مهر جاری در این شهرستان برگزار می شود.

برگزاری, پرتویی, کشور در کاشان, برگزاری رزمایش پدافند پرتویی کشور کاشان

برگزاری, پرتویی, کشور در کاشان, رزمایش پدافند
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،حمیدرضا مومنیان در جمع خبرنگاران افزود: این رزمایش با حضور نزدیک به یکهزار و 500 نفر از عوامل اجرایی در سه نقطه داخل سایت هسته ای شهید احمدی روشن، شعاع 14 کیلومتری و شعاع هشت کیلومتری این سایت برگزار می شود.
وی ابراز کرد: در این رزمایش، عملیات هلی برد برای انتقال مصدومان فرضی به مرکزهای درمانی استان های قم و اصفهان و شهرستان کاشان انجام می شود.
وی افزود: برای برگزاری این رزمایش، اتوبان کاشان - نطنز از ساعت شش بامداد روز چهارم مهر تا ساعت 19 همین روز بر روی خودروهای عبوری مسدود خواهد شد.
فرماندار ویژه کاشان ادامه داد: از ساعت 9 صبح روز یکشنبه(چهارم مهر) رزمایش شروع می شود و قرارگاه پدافند پرتویی کاشان بلافاصله تشکیل جلسه می دهد و تیم های رفع آلودگی، فعال و تیم های مدیریت افکار عمومی و کنترل اجساد فرضی نیز مشغول به کار می شوند.
وی ابراز کرد: برای برگزاری این رزمایش از امکانات ملی سازمان پدافند غیرعامل کشور در قالب قرارگاه پدافند پرتویی بهره گیری می شود و تجهیزاتی همچون لباس و ماسک های مخصوص نیز برای عوامل برگزاری پیش بینی شده است.
مومنیان همچنین از ایجاد کمیته های دهگانه برای برگزاری این رزمایش خبر داد و افزود: علاوه با سازمان پدافند غیرعامل کشور، از اصفهان، تهران و عوامل ذیربط در استان قم نیز برای برگزاری این رزمایش استفاده می شود.
وی تاکید کرد: برگزاری رزمایش ضرورتی اجتناب ناپذیر برای کشور در حوزه هایی است که ممکن است از طریق آنها تهدید شویم لذا باید از آمادگی لازم برای حفاظت از زیر ساخت ها و دارایی های کشور برخوردار باشیم.

برگزاری مسابقات قهرمانی بانوان نوجوان والیبالیست کشور در کاشان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات