طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
برگزاری هجدهمین اجلاس بین المللی صنایع دستی

برگزاری هجدهمین اجلاس بین المللی صنایع دستی

برگزاری هجدهمین اجلاس شورای جهانی صنایع دستی

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان از برگزاری هجدهمین اجلاس بین المللی صنایع دستی به میزبانی اصفهان خبر داد.

صنایع دستی, برگزاری, اجلاس بین المللی, برگزاری هجدهمین اجلاس بین المللی صنایع دستی

صنایع دستی, برگزاری, اجلاس بین المللی, در اصفهان
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،فریدون اللهیاری درباره برنامه هایی متناسب با هفته گردشگری در اصفهان اظهار داشت: امسال هفته گردشگری با شعار گردشگری برای همه ترویج دسترسی جهانی با برنامه های متنوع در سطح استان همراه خواهد بود.

وی افزود: امسال برنامه های متنوعی هم زمان با هفته گردشگری در سطح استان اجرا می شود که ازجمله آن برنامه ها، برگزاری مراسم گرامیداشت روز جهانی گردشگری در تاریخ 6 مهرماه در باغ موزه چهل ستون با حضور استاندار، مدیران کل ادارات، سازمان ها، دانشگاهیان، فعالان و صاحبان تأسیسات گردشگری است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اصفهان تصریح کرد: تجلیل و اعطاء هدایا و تقدیرنامه به برترین های صنعت گردشگری اصفهان، برگزاری کارگاه آموزشی فرصت ها و تهدیدهای گردشگری توسط قاسمی اولیا از فدراسیون جهانی مخترعین در تاریخ 5 مهر جهت دست اندرکاران صنعت گردشگری است.

وی تصریح کرد: دیدار با امام جمعه اصفهان در تاریخ 5 مهر، تجدید میثاق با آرمان های دفاع مقدس در تاریخ 5 مهر با حضور مسئولان و فعالان گردشگری در گلستان شهدای اصفهان، نواختن زنگ گردشگری و سخنرانی راهنمایان گردشگری در مدارس به مناسبت تقارن بازگشایی مدارس و روز جهانی گردشگری، اهدا شاخه گل به گردشگران ورودی (داخلی و خارجی) در فرودگاه اصفهان ازجمله برنامه های هفته گردشگری به شمار می رود.

اللهیاری بیان کرد: انجام تبلیغات محیطی شهری و تأسیسات گردشگری به مناسبت روز جهانی گردشگری، برگزاری تورهای رایگان اصفهان گردی در روز جهانی گردشگری ویژه دانشجویان ورودی جدید رشته جهانگردی در 6 مهرماه، ارائه تخفیف به گردشگران در مراکز اقامتی و دفاتر خدمات مسافرتی از تاریخ 5 تا 7 مهرماه 95، اعطای 300 عدد سیم کارت ویژه گردشگران خارجی با اینترنت رایگان در هفته گردشگری، استفاده از اینترنت رایگان جهت استفاده بازدیدکنندگان در باغ موزه جهانی چهل ستون در تاریخ 5 و 6 مهرماه، برگزاری مسابقات تصویر و نقاشی در روز جهانی گردشگری، بازدید رایگان از موزه های استان به مناسبت روز جهانی گردشگری از دیگر برنامه های هفته گردشگری است.

وی با اشاره به اینکه تحویل غرفه به انجمن راهنمایان گردشگری در باغ موزه چهل ستون در هفته گردشگری به منظور معرفی جاذبه های گردشگری استان اصفهان، برگزاری شب فرهنگی در قلعه سرشیر در تاریخ 4 مهر به مناسبت روز جهانی گردشگری، تهیه کتابچه مسیرهای گردشگری استان اصفهان به مقصد استان های هم جوار و طراحی، بازنگری و تهیه نقشه های جدید راهنمای گردشگری به زبان های انگلیسی، آلمانی، ایتالیایی و فرانسوی با توجه به موج دوم سفرهای گردشگران خارجی به اصفهان از مهرماه است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اصفهان برنامه ریزی طراحی نقشه جدید راهنمای گردشگری شهر اصفهان با بهره گیری از تکنولوژی روز، بارگذاری بارکد اپلیکیشن جاذبه ها روی نقشه و فعال گکردن آن از طریق موبایل و چاپ روی کاغذ سنگ به جهت ماندگاری و کمک به محیط زیست را از دیگر برنامه های این هفته عنوان کرد.
برگزاری اجلاس بین المللی کاپا در اواخر شهریور
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات