طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
برگزاری همایش اسب سواران غرب استان اصفهان در تیران و کرون

برگزاری همایش اسب سواران غرب استان اصفهان در تیران و کرون

برگزاری سومین همایش اتحادیه مطبوعات محلی استانهای کشور در اصفهان

اولین همایش اسب سواران غرب استان اصفهان در مجموعه ورزشی تختی شهر تیران برگزار شد.

عرب, استان اصفهان, برگزاری همایش, برگزاری همایش اسب سواران غرب استان اصفهان تیران کرون

عرب, استان اصفهان, برگزاری همایش, اسب سواران, تیران و کرون
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان تیران و کرون بیان کرد: این همایش به میزبانی هیات سوارکاری و اداره ورزش و جوانان شهرستان تیران و کرون برگزار شد و سوارکاران شهرستان های غرب استان اصفهان در آن حضور داشتند.
مجید خلیلی با بیان اینکه برگزاری این همایش، مقدمه ای برای توسعه فعالیت های سوارکاری در این شهرستان و برگزاری همایش های بزرگ ورزشی در تیران و کرون است، افزود: در این همایش، سوارکاران هنرهای نمایشی سوارکاری را برای مردم اجرا کردند.
وی با اشاره به ظرفیت های سوارکاری در تیران و کرون تصریح کرد: این شهرستان از ظرفیت های زیادی در زمینه سوارکاری برخواردار است.
رئیس اداره ورزش و جوانان تیران و کرون افزود: ظرفیت های سوارکاری شهرستان می تواند در خدمت گردشگری قرار گیرد و همکاری هیات سوارکاری با اداره میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری تیران و کرون می تواند به جذب گردشگر در این شهرستان کمک کند.
وی با اشاره به وجود منطقه گردشگری قمیشلو در شهرستان تیران و کرون گفت: باتوجه به اینکه تردد خودرو در پارک ملی قمیشلو ممنوع و به محیط زیست این منطقه آسیب می زند، از ظرفیت هیات سوارکاری شهرستان می توان برای بازدید گردشگران در این منطقه استفاده کرد.
خلیلی اضافه کرد: با همکاری ادارات محیط زیست و میراث فرهنگی شهرستان می توان تورهای گردشگری را بصورت اسب سواری و کالسکه سواری در منطقه حفاظت شده قمیشلو راه اندازی کرد.

برگزاری همایش منطقه ای فرهنگ و هنر روستا وعشایر غرب کشور
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات