طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
برگزاری اولین همایش استانی سالمندان امداد اصفهان

برگزاری اولین همایش استانی سالمندان امداد اصفهان

برگزاری مسابقات امدادی – ورزشی شرکت گاز استان اصفهان

معاون حمایت و سلامت اداره کل کمیته امداد استان اصفهان گفت: اولین همایش استانی سالمندان امداد اصفهان به مناسبت هفته سالمند برگزار می شود.

امداد اصفهان, برگزاری همایش, استانی, برگزاری همایش استانی سالمندان امداد اصفهان

امداد اصفهان, برگزاری همایش, استانی, سالمندان

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،کریم زارع با اشاره برگزاری همایش سالمندان و اینکه اکثر کمپانی کنندگان در این همایش از شهرستان های استان اصفهان هستند، اظهار کرد: کمپانی کنندگان در این همایش از شهرستان های فلاورجان، شاهین شهر، اصفهان، خمینی شهر، برخوار، نجف آباد و اصفهان هستند، همچنین تعدادی از سالمندان شهرستان های فریدون شهر، خوانسار، تیران و کرون نیز حضور خواهند داشت.

وی با اشاره جامعه آماری 80 هزارنفری سالمندان تحت پوشش کمیته امداد استان اصفهان گفت: خدماتی که از سوی کمیته امداد برای سالمندان ارائه می شود شامل پرداخت مستمری ماهانه، خدمات درمانی و بیمه ای، اجرای برنامه های فرهنگی، آموزشی، علمی و مذهبی است.

معاون حمایت و سلامت اداره کل کمیته امداد استان اصفهان اضافه کرد: نخستین همایش استانی سالمندان امداد اصفهان به مناسبت هفته سالمند که از 4 تا 10 مهرماه نام گذاری شده است باهدف تکریم از مقام سالمند برگزار می شود.

زارع گفت: ملاک های حضور سالمندان در این همایش شامل سالمندانی است که حافظ قرآن بوده و یا در زمینه های متفاوت فرهنگی و هنری فعالیت داشته اند یا سالمندان کارآفرین که از طریق دریافت وام های خوداشتغالی خود و فرزندانشان به اشتغال مشغول شده اند.

وی ادامه داد: همچنین از سالمندان دارای فرزندان نخبه و فعال در عرصه های هنری و اجتماعی که دارای رتبه های استانی و یا کشوری هستند تقدیر ویژه خواهد شد.

معاون حمایت و سلامت اداره کل کمیته امداد استان اصفهان تصریح کرد: همایش سالمندان امداد در 6 مهر ماه با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر اصفهان همچنین مسؤولان استانی و 200 سالمند بالای 60 سال در تالار شهروند اصفهان برگزار می شود که در آن از 18 سالمند تقدیر ویژه خواهد شد.
برگزاری همایش استانی معرفی دست آوردهای
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات