طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
بسیجیان آماده حماسه آفرینی در عرصه جنگ نرم هستد

بسیجیان آماده حماسه آفرینی در عرصه جنگ نرم هستد

جنگنده اف 35 آمریکا آماده عملیات رزمی شد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب گفت: بسیجیان آماده هستند تا ادامه دهنده دفاع مقدس بوده و در عرصه نبرد فرهنگی نیز حماسه آفرینی کنند.

میاندوآب, بسیجی, آذربایجان غربی, بسیجیان آماده حماسه آفرینی عرصه جنگ نرم هستد

میاندوآب, بسیجی, آذربایجان غربی
به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه، سرهنگ پاسدار جواد مولودی در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی در میاندوآب در نخستین روز از هفته دفاع مقدس، گفت: دفاع مقدس گنجینه عظیم و دریایی از حماسه است که متعلق به همه اقشار مردم ایران اسلامی است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب با بیان اینکه عزت و اقتدار امروزی ما مرهون خون شهدا، فداکاری ها وجان فشان های ایثارگران و رزمندگان اسلام است، افزود: ملت ایران اسلامی در هشت سال دفاع مقدس در مقابل استکبار جهانی ایستادند و حماسه ها آٰفریدند.

وی گفت: امروز باید فرهنگ ایثار و شهادت و مقاومت را به نسل حاضر انتقال دهیم و در مقابل نفوذ فرهنگی دشمنان بایستیم.

مولودی با بیان اینکه بسیجیان همیشه در صحنه و گوش به فرمان آماده حماسه آفرینی در صحنه های متفاوت هستند، تصریح کرد: بسیجیان آماده هستند تا ادامه دهنده دفاع مقدس بوده و در عرصه نبرد فرهنگی نیز حماسه آفرینی کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب اظهار کرد: بسیجیان آماده اند تا با استعانت از خداوند متعال و با الگوگیری از فرهنگ دفاع مقدس، در مقابل استکبار در عرصه جنگ نرم ایستاده و نقشه های دشمنان را نقش بر آب کنند.

آمریکا با کوبیدن طبل جنگ به دنبال افزایش نظامی گری در عرصه بین الملل است
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات