طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیمن استقلالی ام/ باید از منصوریان حمایت شود | بغدادی

من استقلالی ام/ باید از منصوریان حمایت شود | بغدادی

نبرد استقلالی ها؛ منصوریان به دنبال نخستین برد

بازیکن ایرانی شاغل در لیگ سوئد گفت: من از بچگی استقلالی بودم و دوست دارم در این تیم فوتبال بازی کنم.

لیگ سوئد, ماهان بغدادی, استقلال تهران, بغدادیمن استقلالی منصوریان حمایت

لیگ سوئد, ماهان بغدادی, استقلال تهران, بازیکن ایرانی, لیگ برتر ایران, فوتبال
ماهان بغدادی در مصاحبه با خبرنگار فوتبال و فو تسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ،درباره شرایطش در لیگ سوئد اظهار داشت: شرایط خوبی دارم و در تیمم وضیعت مساعدی را دنبال می کنم. تقریبا در تمام دیدارها 90 دقیقه به میدان بروم و در هفته های گذشته نیز چند گل به ثمر رساندم.

وی افزود: در مجموع، امکانات زیادی در این کشور وجود دارد و همین موضوع سبب شده با روحیه بالاتری فوتبال بازی کنم. 3 بازی دیگر تا پایان فصل لیگ برتر سوئد باقی مانده و بعد از آن درباره آینده فوتبالی ام تصمیم می گیرم.

بغدادی درباره احتمال حضورش در لیگ ایران بیان کرد: من از فصل گذشته با چند تیم صحبت کردم اما تصمیم گرفتم بازهم در فوتبال سوئد بمانم و بعد از آن راهی لیگ ایران شوم، به هر حال همه می دانند که من استقلالی هستم و دوست دارم در این تیم بازی کنم.

بازیکن ایرانی شاغل در لیگ سوئد درباره مشکل سربازی اش تصریح کرد: یک سری مشکلات وجود داشت اما صحبت هایی که کردم می توانم در دانشگاه ثبت نام و فوتبال نیز بازی کنم از این نظر مشکلی ندارم.

وی درباره احتمال حضورش در استقلال تصریح کرد: 3 بازی دیگر تا پایان فصل لیگ برتر سوئد باقی مانده و بعد از آن درباره آینده فوتبالی ام تصمیم می گیرم.

بغدادی در پایان گفت: از هواداران استقلال تشکر می کنم که همیشه به من لطف داشتند و مرا در شبکه های اجتماعی حمایت کردند. من بازیهای استقلال در لیگ شانزدهم را دنبال می کنم و به نظرم باید به علیرضا منصوریان فرصت بدهند تا بتواند نتایج گذشته را جبران کند.

باید از منصوریان حمایت شود | فکری
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات