طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
مجازیعکس های بلندقدترین نوجوان دنیا

عکس های بلندقدترین نوجوان دنیا

تصویر مرگ پسر نوجوان با امن ترین تفنگ دنیا

رشد بلند قدترین نوجوان جهان، به دلیل مشکلات ژنتیکی همچنان ادامه دارد.

به نقل از خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ رشد قدی بلندترین نوجوان دنیا به دلیل مشکلات ژنتیکی همچنان ادامه دارد. " بروک براون" نوجوان اهل میشیگان آمریکا با 2 متر و 377 سانتی متر در حال حاضر به عنوان بلندقدترین نوجوان دنیا شناخته می شود. رشد قدی او در سال حدود 15 سانتی متر است. در صورتی که افزایش قد بروک به همین صورت ادامه داشته باشد او در سن 19 سالگی خواهد توانست "سلطان کوسن" بلندقدترین مرد دنیا که دارای 2 متر و 499 سانتی متر قد است را پشت سر بگذارد.

"دارسی" مادر بروک می گوید: زمانی که بروک به مهد کودک می رفت قد او حدود 1 متر و 585 سانتی متر بود. او در هنگام تحصیل در مقطع راهنمایی حدود 1 متر و 829 سانتی متر و در دوره دبیرستان 2 متر و 134 سانتی متر قد داشت.

این یک مشکل ژنتیکی است و در حال حاضر درمانی برای آن وجود ندارد و از هر 15000 نفر یک نفر دچار این مشکل می شود. پزشکان بروک کاملا اطمینان دارند که او علیرغم داشتن این مشکل، می تواند به زندگی عادی خود ادامه دهد. بروک که در زمینه یادگیری مشکل دارد، همچنین از ناراحتی قلبی و مشکلاتی در ستون فقرات خود رنج می برد. او همچنین با یک کلیه بجهان آمده است که مشکلات زیادی را برای او ایجاد کرده است. بروک در خصوص مشکلاتش می گوید: اگر چه سر کردن با این همه مشکل برایم بسیار سخت است اما امیدوارم پزشکان بتوانند دردهایم را درمان کنند.

نوجوان, بلندقدترین, ژنتیکی, بلندقدترین نوجوان دنیا

نوجوان, بلندقدترین, ژنتیکی, آمریکایی

ژنتیکی, آمریکایی, ژنتیکی, بلندقدترین نوجوان دنیا


بلندقدترین, نوجوان, آمریکایی, بلندقدترین نوجوان دنیا


بلندقدترین, ژنتیکی, نوجوان, بلندقدترین نوجوان دنیامنبع:Mirror

سفر رقابتی طبیعی دانان نوجوان جهان به شیراز
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات