طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اخبار اجتماعیبلیت مترو و اتوبوس گران نمی شود

بلیت مترو و اتوبوس گران نمی شود

بلیت اتوبوس دوباره گران شد

فرماندار تهران با بیان اینکه سال تحصیلی جدید از سوم مهر برای دانش آموزان و دانشجویان در تهران شروع خواهد شد، گفت: آمادگی ناوگان حمل و نقل عمومی، تجهیز مدارس و کاهش زمان طرح زوج و فرد خودروها بخشی از تمهیدات اندیشیده شده است.


مترو, اتوبوس, نرخ بلیت

خبرگزاری تسنیم: عیسی فرهادی در گفت وگویی درباره برنامه ریزی فرمانداری تهران برای سال تحصیلی جدید در شهر تهران اظهار کرد: جلسات متعددی از دو ماه قبل برای ایجاد نظم و کاهش ترافیک در شروع سال تحصیلی برگزار شد و تمهیدات مناسبی در نظر گرفته شد.

وی ادامه داد: تعیین تکلیف سرویس مدارس، کاهش ساعت محدوده طرح زوج و فرد از ساعت 19 به ساعت17، زیباسازی مدارس تهران، تجهیز ناوگان حمل و نقل عمومی و راهکارهای بررسی کاهش ترافیک بخشی از برنامه های است که در ایام پیش رو اجرایی خواهد شد.

فرماندار تهران تصریح کرد: نیروی انتظامی، شهرداری تهران، آموزش و پرورش و فرمانداری تهران در راستای رفاه دانش آموزان، دانشجویان و تمامی مردم راهکارهای مناسبی را در نظر دارند.

برخورد جدی با فروشندگان کالای قاچاق در تهران

فرهادی به طرح برخورد با فروشندگان کالای قاچاق در تهران اشاره کرد و گفت: این طرح در برخی خیابانهای تهران به زودی اجرا خواهد شد و در حال حاضر به فروشندگان مهلت داده شده تا حالت فاکتور اجناس خود را مشخص کنند.

وی ادامه داد: پس از مهلت تعیین شده با توجه به شناسایی محلهای فروش کالای قاچاق، با فروشندگان اقلام قاچاق برخورد جدی خواهد شد.

دلیل حادثه کیانشهر همچنان در دست بررسی

فرماندار تهران درباره حادثه فرورفتگی و نشست زمین در منطقه کیانشهر عنوان کرد: کارشناسان همچنان در حال بررسی علل این حادثه هستند و به زودی نتایج این کارشناسی ها اعلام خواهد شد.

عدم افزایش قیمت بلیت مترو و اتوبوس تا پایان سال

فرهادی با تاکید بر اینکه قیمت بلیت مترو و اتوبوس هیچ تغییری نخواهد کرد، گفت: افزایش قیمت به هیچ عنوان تا پایان سال انجام نمی گیرد.

گران ترین بلیت اتوبوس اَز مبداء تهران مربوط بِه کدام مقصد اَست ؟
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات