طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیاز استقلال بهتر بودیم | بنسون

از استقلال بهتر بودیم | بنسون

باخت استقلال و برتری پرسپولیس در لیگ امیدها

مهاجم هندوراسی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: بهتر از استقلال بودیم اما ضربات آخر را خوب نزدیم، اما این پایان کار نیست و زندگی برای ما ادامه دارد.

خبرگزاری تسنیم: جری بنسون در بازی استقلال و ذوب آهن خیلی دوست داشت این بار با پیراهن تیم جدیدش دروازه مهدی رحمتی را باز کند اما موفق نشد. او البته روی تک گل ذوب آهن در این بازی تاثیر مستقیم داشت و یک فرصت خوب گلزنی را هم از دست داد.

در روزی که ذوب آهن بازی نسبتا خوبی مقابل استقلال انجام داد بازی را واگذار کرد، در این باره صحبت کن.

بله بازی خیلی خوبی را انجام دادیم و مستحق باخت نبودیم. فرصت های گلزنی ما خیلی بیشتر از آنها بود و حیف که نتوانستیم از آنها استفاده کنیم.

این شکست برای بازیکنان ذوب آهن خیلی ناراحت کننده بود...

همین طور است. وقتی بازی خوبی انجام می دهی اما نمی توانی از فرصت های بدست آمده استفاده کنی ناراحت کننده است. البته این پایان کار نیست و  زندگی ادامه دارد. ما به راه مان ادامه می دهیم و ایمان داریم که نتایج بهتر خواهد شد.

در نیمه اول روی اشتباه و مدافع و دروازه بان استقلال می توانستی دروازه این تیم را باز کنی اما برخی اعتقاد داشتند مهدی رحمتی روی تو مرتکب خطا شد؟

در آن صحنه توپ را تعقیب کردم و در یک لحظه من و رحمتی برای زدن توپ به آسمان پریدیم. فکر نمی کنم رحمتی در آن صحنه خطایی مرتکب شد و برخوردمان عادی بود.

خیلی تلاش کردی باز هم به استقلال گل بزنی، ناراحت نیستی که این اتفاق رخ نداد؟

من همه تلاشم را برای گلزنی کردم و در صحنه گل هم رحمتی تصویر العمل خوبی داشت اما مرتضی تبریزی خیلی خوب جاگیری کرد. در ادامه یک فرصت خوب گلزنی داشتم اما آن ضربه ای را که می خواستم به توپ نزدم و بدشانسی آوردم.

فکر می کنی مشکل ذوب آهن چیست که نتیجه نمی گیرد؟

تیم ما خیلی خوب بازی می کند و در هر بازی خیلی بیشتر از حریفش صاحب فرصت گلزنی می شود اما در زدن ضربات آخر دقت لازم را نداریم. اگر می خواهیم شرایط تغییر کند باید ضربات نهایی را بهتر بزنیم. من به آینده ذوب آهن خیلی امیدوارم و مطمئن هستم روز های خوب به زودی از راه می رسد.

گویا از اینکه باشگاه پرسپولیس مالیات تو را پرداخت نکرده و طلبت را نمی دهد دلخوری؟

واقعیت این است که من خیلی تحمل کردم تا در این مورد سکوت کنم اما متاسفانه باشگاه پرسپولیس نه پول قراردادم را می دهد و نه مالیاتم را طبق قرارداد پرداخت کرده است. این موضوع برای من مشکلاتی را به وجود آورده و از این مسئله ناراحتم.

به همین خاطر از پرسپولیس شکایت کرده ای؟

من فقط از باشگاه پرسپولیس می خواهم به تعهدات شان در قبال من عمل کنند و خواسته غیر معقول ندارم.

باخت امید استقلال و برتری پرسپولیس
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات