طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
بهره برداری سالن چندمنظوره ورزشی

بهره برداری سالن چندمنظوره ورزشی

شروع بهره برداری از سالن ورزشی سریش اباد

سالن چندمنظوره ورزشی در اولین روز از هفته دفاع مقدس در ساری بهره برداری شد.

مدال المپیک, سالن چند منظوره, دفاع مقدس, بهره برداری سالن چندمنظوره ورزشی

مدال المپیک, سالن چند منظوره, دفاع مقدس, ساری, طرح ورزشی

به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، در اولین روز از هفته دفاع مقدس سالن ورزشی چندمنظوره برادران نصیری مقدم در بالادزای ساری بهره برداری شد.

این سالن ورزشی که هزار و 500 مترمربع بنا دارد ، حدود یک میلیارد و 200 میلیون تومان هزینه داشت که با همکاری بانک توسعه تعاون به بهره برداری رسید.

حبیب حسین زادگان ، مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در این مراسم گفت: مازندران با داشتن قهرمانان و ورزشکاران سرآمد ورزش کشور است.

حبیب حسین زادگان با بیان اینکه ورزشکاران مازندرانی در بازی های المپیک و پارالمپیک ریو 2016 عملکرد بسیار خوبی داشتند، افزود: کسب سه نشان در المپیک ریو توسط قهرمانان مازندرانی نشان از توانمندی ورزش استان است.

وی از کسب عنوان قهرمانی و نایب قهرمانی تیم والیبال نشسته و فوتبال هفت نفره در پارالمپیک ریو خبر داد و افزود: سه بازیکن کلیدی و موثر در ترکیب تیم والیبال نشسته و دو بازیکن ارزشمند نیز در ترکیب تیم فوتبال هفت نفره از مازندران حضور داشتند.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران ادامه داد: با مساعدت بخش خصوصی فضا و امکانات خوبی در بخش خصوصی به بهره برداری می رسد.

حسین زادگان گفت: در حال حاضر سرانه ورزش استان برای هر نفر به 1.2 سانتی مترمربع رسیده است که با افتتاح چند پروژه دیگر این سرانه افزایش می یابد.

بهره برداری از سالن ورزشی در ممسنی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات