طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
بهره برداری از 3 طرح اقتصاد مقاومتی در اسدآباد

بهره برداری از 3 طرح اقتصاد مقاومتی در اسدآباد

بهره برداری از هزار و 600 طرح اقتصاد مقاومتی در لرستان

فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد از بهره برداری سه طرح اقتصاد مقاومتی در این شهرستان خبر داد.

بهره برداری از طرح, اقتصاد مقاومتی, همدان, بهره برداری طرح اقتصاد مقاومتی اسدآباد

بهره برداری از طرح, اقتصاد مقاومتی, همدان
به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛ حسن مرادی اظهار داشت: اسدآباد خبر داد و گفت: این طرح ها با پرداخت تسهیلاتی به مبلغ 15 تا 50 میلیون تومان ایجاد شده که شامل پرورش ماهی و دامداری است.

وی با بیان اینکه از ابتدای اجرای طرح اقتصاد مقاومتی در سطح شهرستان 800 عرصه فعالیت در زمینه پرورش ماهی، قارچ، مرغ بومی، زنبور عسل، کشت زعفران، لبنیات و ترشیجات ایجاد شده است، خاطرنشان کرد: برای اجرای این طرح ها بیش از یک میلیارد و 480 میلیون تومان تسهیلات پرداخت شده است.

وی یادآور شد: از ابتدای اجرای طرح اقتصاد مقاومتی برای 300 نفر اشتغالزایی شده که تسهیلاتی با مبلغ 15 تا 50 میلیون تومان به آنان پرداخت شده است.

فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد با اشاره به اینکه 40 درصد جمعیت اسدآباد عضو بسیج هستند، گفت: بیشتر این افراد در حلقه های صالحین و برنامه های متفاوت این حلقه ها حضور فعال دارند.

وی در پایان از حضور سردار غلامی رئیس بسیج سازندگی کشور در اسدآباد خبر داد و گفت: وی در دومین روز هفته دفاع مقدس به عنوان سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه حضور خواهد داشت.

مرادی در ادامه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دوران دفاع مقدس، اظهار کرد: این شهرستان با تقدیم 403 شهید سهم بسیار زیادی در دفاع از کشور در جنگ تحمیلی داشته است.

وی از اجرای 50 برنامه فرهنگی در سطح پایگاه های مقاومت و مدارس و ادارات در هفته دفاع مقدس خبر داد و گفت: این برنامه ها شامل نواختن زنگ مقاومت، غبارروبی گلزار شهدا، سرکشی از خانواده های شهدا، برگزاری یادواره شهدا و افتتاح طرح های اقتصاد مقاومتی است.

فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد از برگزاری چهار یادواره شهید در هفته دفاع مقدس در سطح شهرستان خبر داد و افزود: سه یادواره در روستاهای قوچ تپه، پیفانج، کوانج و یک یادواره در شهر اسدآباد برگزار می شود.


بهره برداری از دو هزار و 174 طرح اقتصاد مقاومتی لرستان تا پایان سالجاری
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات