طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
بهره برداری از واحد بازیافت گازهای ارسالی به سیستم مشعل در پالایشگاه تبریز

بهره برداری از واحد بازیافت گازهای ارسالی به سیستم مشعل در پالایشگاه تبریز

اجرای بازیافت گازهای ارسالی از مشعل پالایشگاه تبریز

مدیرعامل کمپانی پالایش نفت تبریز گفت: واحد بازیافت گازهای ارسالی به سیستم مشعل برای اولین بار در کشور در پالایشگاه تبریز به بهره برداری رسید.

تبریز, بازیافت گاز, آذربایجان شرقی, بهره برداری واحد بازیافت گازهای ارسالی سیستم مشعل پالایشگاه تبریز

تبریز, بازیافت گاز, آذربایجان شرقی, بهره برداری, پلایشگاه تبریز

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛دخیلی در مراسم افتتاح واحد بازیافت گازهای ارسالی به سیستم مشعل در پالایشگاه تبریز گفت: این پروژه با هدف حفاظت از محیط زیست و با هزینه بیش از 4 میلیون یورو عملیاتی شد.

وی افزود: با بهره برداری از این واحد آلاینده های زیست محیطی کاهش یافته و گازهای بازیافتی به شبکه سوخت پالایشگاه بر می گردد و امکان استفاده از تجارت گاز دی اکسید کربن که مکانیزم توسعه هوای پاک تحت پیمان کیوتو سازمان ملل است فراهم می شود.

مدیرعامل کمپانی پالایش نفت تبریز ادامه داد: با افتتاح این واحد گازهای ارسالی به مشعل به میزان دو هزار و 45 کیلوگرم بر ساعت بازیافت می شود.

دخیلی یادآور شد: کمپانی پالایش نفت تبریز در بهمن ماه سال 1356 با ظرفیت اسمی 80 هزار بشکه در روز راه اندازی شده و افزایش ظرفیت تولید این کمپانی به 110 هزار بشکه در روز با تلاش کارشناسان و متخصصان داخلی برگ زرینی است که در سال 1371 در این کمپانی رقم خورده است.

وی تبیین کرد: پالایشگاه تبریز هم اکنون سهم حدود شش درصد از توان تصفیه نفت خام کل کشور را به خود اختصاص داده است.

مدیرعامل کمپانی پالایش نفت تبریز متذکر شد: مأموریت اصلی کمپانی تامین خوراک، تولید و عرضه فرآورده های نفتی مورد نیاز مشتریان با استانداردهای کیفی روز بوده و استراتژی کمپانی بهبود و توسعه پایدار کسب و کار با تاکید بر ارزش آفرینی ، تعهد به الزامات زیست محیطی و مسئولیت های اجتماعی است.

دخیلی اهداف کلی پالایشگاه تبریز را توسعه کمی، کیفی و تنوع تولیدات با رویکرد فناوری های نوین، توسعه سیستم مدیریت تداوم کسب و کار، نهادینه سازی مسئولیت های اجتماعی و فرهنگ سازی آن با راهبرد سود آوری پایدار، نوآوری و توانمند سازی منابع انسانی مبنی بر مکتب یادگیری مدیریت عنوان کرد.بهره برداری از 4 واحد آموزشی در آبدانان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات