طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
بهره برداری از ٢۰ واحد تولیدی در همدان

بهره برداری از ٢۰ واحد تولیدی در همدان

بهره برداری از واحدهای صنعتی و تولیدی در فارس

جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان از راه اندازی ٢۰ واحد تولیدی در همدان به مناسبت هفته دفاع مقدس خبر داد.

همدان, بهره برداری, واحد تولیدی, بهره برداری ٢ واحد تولیدی همدان

همدان, بهره برداری, واحد تولیدی
به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛ مظاهر مجیدی بابیان اینکه روز پنجم هفته دفاع مقدس اقتصادمقاومتی،پشتیبانی مردمی، اصناف و آمادگی دفاعی نامگذاری شده است، اظهار داشت: راه اندازی 20 واحد تولیدی با اعتباری افزون بر600 میلیون وبهره برداری از 10 سوله ورزشی درشهرستان های متفاوت به ارزش یک میلیاردو800 میلیون تومان از مهمترین برنامه های این روز خواهد بود.

وی به برنامه های هفته دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: اولین روز هفته دفاع مقدس با شعار اقتداروصلابت، با رژه نیروهای مسلح آغازخواهدشد که نیروهای تکاور پاسدار سپاه انصارالحسین(ع)نیز در این رژه حضورخواهندداشت.

مجیدی بااشاره به اینکه روز دوم،شهیدان،ایثارگران وسربازان وخطرآفرینان نامگذاری شده است،ادامه داد: عطرافشانی مزارشهدا وبزرگداشت هزارو 100 شهیدملایربا حضور سردارقاسم سلیمانی از مهمترین برنامه های این روز خواهدبود.

وی بابیان اینکه روز سوم این هفته معنویت،وحدت ملی،خانواده و سلامت نامگذاری شده است،گفت:مهمترین برنامه این روز سخنرانی رزمندگان ویادگاران دفاع مقدس در خطبه های پیش از نماز باهدف تشریح ابعاد دفاع مقدس خواهد بود.

مجیدی عنوان روز چهارم این هفته را دانش پژوهان،نخبگان و هنرمندان معرفی کردوافزود: برگزاری جشن برای قدردانی و تجلیل از زحمات سربازان از جمله برنامه های این روز خواهد بود.

وی از برگزاری هفتمین همایش سراسری مداحان کشور در روز چهارم هفته دفاع مقدس خبرداد و اظهارکرد:400 نفر از مداحان دراین مراسم که در سالن همایش های دانشگاه علوم پزشکی برگزار می شود حضورخواهندداشت.

وی ششمین روز هفته دفاع مقدس را پیشکسوتان،رزمندگان وعزتمداران عنوان کردوگفت:70 تیم از کارکنان سپاه تحت عنوان طرح مهرولایت از 200 خانواده شهیددیدار خواهندکرد.

جانشین فرمانده سپاه استان همدان بااعلام اینکه روز هفتم بصیرت افزایی،بیداری اسلامی،دشمن شناسی و استکبارستیزی نامگذاری شده است،افزود:برگزاری همایش مودت بازنشستگان سپاه از برنامه هایی خواهد بود که در روز هفتم برگزار خواهدشد.

مجیدی ازبرگزاری جشنواره مالک اشتر در ادامه برنامه های هفته دفاع مقدس خبردادو گفت:این روز فرماندهان ومسئولان نامگذاری شده است که دراین روز 110 نفر از نیروهای سپاه استان درراستای عملکردآنان در سال گذشته تجلیل و قدرانی خواهندشد.

وی همچنین ازبرگزاری مراسم تجلیل از خادمان راهیان نور با همکاری آموزش وپروش خبر داد و ادامه داد:دراین برنامه نیز110نفر از خادمان راهیان نور تجلیل خواهندشد.

جانشین فرمانده سپاه استان همدان به سخنی ازامام خمینی(ره)اشاره کردو گفت:امام خمینی(ره) در دوران دفاع مقدس عنوان کردند ما در دفاع مقدس به این نتیجه رسیدیم که می توانیم روی پای خود بایستیم ایشان آن سال ها را ما می توانیم نامگذاری کردند.

مجیدی بابیان اینکه دشمن این روزها به دائم به دنبال سنگ اندازی در برنامه های نظام است،گفت: ما هم امسال را سال "ما آماده هستیم" نامگذاری کرده ایم.

وی بابیان اینکه سپاه انصارالحسین(ع)150 عنوان برنامه باشعارماآماده هستیم در طول هفته دفاع مقدس برگزار خواهدکرد،گفت:ترویج فرهنگ جهبه مقاومت نتیجه دفاع مقدس است چراکه جوانانی که در دفاع مقدس حضور نداشته اند برای حضور در جبهه مقاومت اشتیاق دارندو ثبت نام می کنند.

جانشین فرمانده سپاه استان همدان بااشاره به اینکه مردم همدان کمک های خوبی به جبهه مقاومت داشته اند،عنوان کرد:مردم استان همدان سه میلیاردتومان کمک نقدی و غیرنقدی به جبهه مقاومت کرده اند.

مجیدی بااشاره به اینکه فرهنگ جهادبه گونه ای در کشورهای دیگرشکل گرفته است که نیازی به نیروهای انسانی ما نیست،گفت:ترویج فرهنگ جهاد درایران وسایرکشورهای مسلمان به خوبی نهادینه شده است.

وی از برگزاری مراسم سالگرد سردار همدانی در ادامه برنامه های هفته دفاع مقدس خبردادو اظهار کرد: شل شعر حبیب سپاه 12 مهرماه درهمدان برگزار خواهدشد.

وی بابیان اینکه فراخوان این شب شعر به صورت کشوری است، عنوان کرد:تاکنون 500 مقاله به دبیر خانه این طرح ارسال شده است.

مجیدی بااشاره به اینکه مراسم سالگرد سردارهمدانی 15 مهرماه درحسینیه امام(ره)برگزارخواهدشد، گفت: سخنران این مراسم سردار رحیم صفوی خواهد بود.


45 واحد تولیدی صنایع تبدیلی به مرحله بهره برداری رسیده است
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات