طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
بهره مندی 50 واحد صنعتی در اردبیل از تسهیلات حمایتی

بهره مندی 50 واحد صنعتی در اردبیل از تسهیلات حمایتی

بهره مندی واحدهای تولیدی نیمه فعال اَز تسهیلات ارزان قیمت دَر اردبیل

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: تا به امروز ۵۰ طرح تولیدی صنعتی در اردبیل از این تسهیلات بهره مند شدند.

صنعتی, واحدهای, حمایتی, بهره مندی واحد صنعتی اردبیل تسهیلات حمایتی

صنعتی, واحدهای, حمایتی, تسهیلات, اردبیل

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل؛ سیدحامد عاملی امروز در جلسه شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی در اردبیل اظهار داشت: عملیات اجرایی ارائه تسهیلات حمایتی برای رونق تولید واحدهای صنعتی و تولیدی از اوایل خردادماه امسال در کشور و استان اردبیل آغاز شده است که تا به امروز حدود یک هزار و 100 واحد تولیدی اعم از طرح های کشاورزی و صنعتی در سامانه مربوطه برای دریافت تسهیلات ثبت نام کردند.

وی بیان کرد: از این طرح ها 656 مورد مربوط به طرح های جهاد کشاورزی و 426 مورد نیز در حوزه طرح های واحدهای تولیدی صنعتی در استان است که تا به امروز حدود 50 طرح صنعتی از این تسهیلات بهره مند شده اند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل افزود: این طرح ها در کمیته مربوطه با حضور کارشناسان دستگاه های اجرایی و بانک های عامل معرفی و مورد بررسی قرار می گیرند که در حال حاضر هیچ گونه طرح بلاتکلیفی در استان در رابطه با ارائه تسهیلات حمایتی نداریم و از ابتدای امسال نیز حدود 30 جلسه ستاد تسهیل برای بررسی این طرح ها برگزار شده و هر هفته نیز 3 کمیته بررسی در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تشکیل می شود.

عاملی تصریح کرد: میران پرداختی های بانک های عامل در رابطه با رونق تولیدی این واحدهای صنعتی بسیار مهم بوده که در این حوره 54 طرح نیز در بخش کشاورزی تسهیلات حمایتی خود را دریافت کردند که انتظار داریم بانک های عامل در زمینه پرداخت این تسهیلات به واحدهای تولیدی مشکل دار تا پایان وقت مقرر اقدام کنند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: در هفته اخیر 11 مورد پرداختی برای واحدهای تولیدی داشتیم که حدود 100 میلیارد تومان بوده و در حال حاضر 25 درصد کل اعتبارات در نظر گرفته شده برای واحدهای تولیدی و صنعتی استان پرداخت شده که امیدواریم با ثبت نام به موقع این واحدها و مراجعه با بانک های عامل میزان این پرداختی ها افزایش یابد.

هزار واحد صنعتی از تسهیلات بهره مند می شوند
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات