طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگی و هنریعکس های بهشتی کوچک در 20 کیلومتری نوشهر

عکس های بهشتی کوچک در 20 کیلومتری نوشهر

اجرای طرح حامیان بهشتی در فارس

ایران زمین این هفته از جنگل و دریاچه ای زیبا در نزدیکی نوشهر می گوید.

به نقل از خبرنگار حوزه میراث و گردشگری گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ تا تمام شدن تعطیلات تابستانی فرصتی نمانده و باید برای فصلی دیگر از زندگی آماده شد. به همین خاطر با خنک شدن هوا سفر به شمال کشور می تواند بهترین گزینه باشد و ما نیز در ایران زمین این هفته از قایق سواری و پرسه زدن در جنگل ها غافل نشد ایم.

نوشهر, دریاچه نوشهر, ایران زمین, بهشتی کوچک کیلومتری نوشهر

نوشهر, دریاچه نوشهر, ایران زمین


زمانیکه به سمت شهر نوشهر می روید و از دیدنی هایش دیدن می کنید کافی است 20 کیلومتر مسیر خود را عوض کنید و پا به یک طبیعت بکر بگذارید. البته خوشبختانه در آنجا تنها نیستید و مسافران را در حال تصویر گرفتن و درست کردن جوجه کباب می بینید ولی این طبیعت سکوتش را هم دارد و از هیاهو خبری نیست. فضای دل نشینی بنام سد خاکی !


ایران زمین, نوشهر, دریاچه نوشهر, بهشتی کوچک کیلومتری نوشهربا رسیدن به این جنگل؛ می توانید به راحتی دریاچه زیبایش راهم ببینید یعنی قرار گرفتن رنگ سبزو آبی و یا همان جنگل و دریا آنچنان شما را جذب خودش می کند که دلتان می خواهد ساعت ها در آنجا بنشیند و لذت ببرید.

نوشهر, دریاچه نوشهر, ایران زمین, بهشتی کوچک کیلومتری نوشهر


اما تمام جذابیت این جنگل زیبا همینجا تمام نمی شود ؛ اگر اهل دیدن جذابیت ها از نزدیک هستید بهتر است قسمت قایقرانی آن بروید و سوار قوهای رنگارنگ بشوید تا با رکاب زدن به هر جا از دریاچه که می خواهید بروید. جذاب تر از همه جزیره کوچکی است که در وسط این دریاچه قرار دارد و درختچه های کوچک در آن خودنمایی می کنند و پشت این فضای سرسبز میان آب جنگی به چشم می خورد که حیوان های متفاوت از جمله گاو و آهو مشغول پرسه زدن هستند و از آب دریاچه می نوشند. اینقدر کنار هم قرار گرفتن این زیبایی ها قشنگ است که دلت می خواهد رکاب زدن را رها کنی و با جریان آب آرام حرکت کنید و از نزدیک تمام زیبایی ها را نظاره گر باشید.

دریاچه نوشهر, ایران زمین, نوشهر, بهشتی کوچک کیلومتری نوشهر


بعد اگر دلتان یک طبیعت زیبا درست مانند فضای کارتون ها می خواهد قطعا سد خاکی 20 کیلومتری شهر نوشهر را انتخاب کنید تا روحتان زنده شود.

نوشهر, دریاچه نوشهر, ایران زمین, بهشتی کوچک کیلومتری نوشهر


حتی می توانید در راه برگشت به سمت نوشهر به دریا هم سری بزنید و روز خود را با گذراندن در طبیعت به شب برسانید.


نوشهر, دریاچه نوشهر, ایران زمین, بهشتی کوچک کیلومتری نوشهرنقل از از نیلوفر جوانشیر

صف کیلومتری کامیون ها در مرز گمرک پرویزخان فیلم
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات