طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
بکار گیری بیش ازسه هزار وسیله نقلیه برای سرویس مدارس

بکار گیری بیش ازسه هزار وسیله نقلیه برای سرویس مدارس

خودرو سرویس مدارس باید متمایز از سایر وسایل نقلیه باشد

مدیر عامل تاکسیرانی کرمانشاه از افزایش 15 درصدی کرایه سرویس مدارس در کرمانشاه نسبت به سال گذشته خبر داد.

نقلیه, کرمانشاه, وسیله, بکار گیری ازسه وسیله نقلیه سرویس مدارس

نقلیه, کرمانشاه, وسیله, سرویس مدارس

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ؛ سجاد سلیمانی با بیان اینکه امسال برای بکار گیری بیش ازسه هزار وسیله نقلیه به عنوان سرویس مدرسه برای ایاب و ذهاب دانش آموزان برنامه ریزی شده، افزود: سال گذشته دو هزار وسیله نقلیه کار حمل و نقل دانش آموزان از خانه به مدرسه را برعهده داشتند.

سلیمانی در ادامه با بیان اینکه خودروهایی که برای سرویس مدارس انتخاب می شوند باید قطعا معاینه فنی و بیمه نامه شخص ثالث داشته باشند، گفت: این خودروهاباید برچسب مربوط به نرخ سرویس های مدارس را نیز داشته باشند.

سلیمانی در ادامه با بیان اینکه خیلی از خانواده ها متقاضی استفاده از مینی بوس به عنوان وسیله نقلیه هستند، گفت: هیچ محدودیتی برای پذیریش مینی بوس به عنوان سرویس مدارس نداریم.

مدیر عامل تاکسیرانی کرمانشاه با بیان اینکه سرویس های مدارس قطعا باید زیر نظر سازمان تاکسیرانی باشند، گفت: در غیر اینصورت و در صورت بروز هرگونه مشکل امکان پیگیری و نظارت از سوی تاکسیرانی وجود ندارد.

به گفته سلیمانی امسال ساماندهی و نظارت سرویس مدارس به صورت ویژه به تاکسیرانی محول شده است.

سلیمانی با بیان اینکه شش اکیپ و واحد بازرسی و نظارت بر عملکردسرویس مدارس نظارت خواهند داشت، گفت: این اکیپ ها در کنار عوامل تعزیرات، صنعت و معدن و پلیس راهور بر عملکرد سرویس های مدارس نظارت دارند.

وی با اشاره به برنامه ریزی در راستای الکترونیکی کردن سرویس مدارس گفت: امسال به صورت پایلوت چند مورد از سرویس ها مجهز به سیستم های هوشمند خواهند شد.

مدیرعامل تاکسیرانی کرمانشاه از رانندگانسرویس های مدارس خواست تا برابر ظرفیت درج شده در کارت خودرو سرنشین سوار کنند و از سوار کردن سرنشین اضافه خودداری کنند، چراکه با این موضوع به شدت برخورد می شود.

سلیمانی در ادامه به نرخ سرویس مدارس اشاره کرد و گفت: نرخ سرویس مدارس برای خودروهای سواری، تاکسی خطی و آژانسدر مسیرهاییک تا پنج کیلومترماهانه 60 هزار تومان، درمسیرهایپنج تا هشت کیلومتر 75 هزار تومان ودر مسیرهای هشت تا 15 کیلومتر ماهانه 85 هزار تومان است.

سلیمانی نرخ سرویس مدارس برای خودروهای ون را نیزدر مسیرهای یک تا پنج کیلومتر ماهانه50 هزار تومان، درمسیرهای پنج تا هشت کیلومتر 60 هزار تومان ودر مسیرهای هشت تا 15 کیلومتر 65 هزار تومان اعلام کرد.

مدیرعامل تاکسیرانی کرمانشاه در ادامه اشاره ای هم به نرخ سرویس مدارس برای انواع مینی بوس ها داشت و گفت: امسال نرخ سرویس مدارس مینی بوس ها برای مسیرهای یک تا پنج کیلومتر 35 هزار تومان، مسیرهای پنج تا هشت کیلومتر 40 هزار تومانوهشت تا 15 کیلومتر 45 هزار تومان اعلام شده است.

سلیمانی در پایان از شهروندان خواست تا هر نوع تخلف در سرویس مدارس را با شماره تماس 38257910 در میان بگذارند تا با تخلفات برخورد شود.بازداشت 36 متهم و توقیف 23 دستگاه وسیله نقلیه متخلف در داراب
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات