طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
بیان رشادت های دفاع مقدّس، درقالب نمایش و داستان سرایی

بیان رشادت های دفاع مقدّس، درقالب نمایش و داستان سرایی

بیانیه ناجا به مناسبت هفته دفاع مقدس

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان گفت: آثار هنری امکان قابل توجّهی، برای انتقال بسیاری از ناگفته های جنگ تحمیلی، به نسل جوان دارا هستند.

دفاع مقدس, هنری, مسابقه, بیان رشادت دفاع مقدس درقالب نمایش داستان سرایی

دفاع مقدس, هنری, مسابقه, نمایش, کرمان
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان؛ محمد رضا علیزاده، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان، با اشاره به اهمّیّت تبیین و معرّفی هرچه بیشتر فرهنگ جبهه و شهادت در سطح جامعه، گفت: همه ما فارغ از هر جایگاه و مسئولّیّتی که داریم ،لازم است در تمام طول سال و به ویژه در هفته دفاع مقدّس، تلاش کنیم تا حجم عظیمی از ایثار، رشادت و جوانمردی هایی تبلور یافته در طول هشتت سال دفاع مقدّس در سراسر ایران را یادآور شویم.

وی افزود: در مجموع از سوی این اداره کل، ١٨ عنوان برنامه در نظر گرفته شده است که در قالب نزدیک به ٤٠ برنامه اجرایی، فرهنگی و هنری در طول هفته دفاع مقدّس برگزار می شود.

علیزاده، برگزاری هشت شب شعر و خاطره، شش نمایشگاه عکس، اجرای چهار نمایش، برگزاری دو مسابقه ‍ داستان نویسی با موضوعات هفته دفاع مقدّس، برگزاری دو مسابقه کتابخوانی با موضوع فرهنگ ایثار و شهادت و اجرای دو شب موسیقی را از برنامه هایی عنوان کرد که قرار است، در این هفته اجرایی شود .

هفتمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس مهر ماه برگزار می شود
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات