طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیبیانیه جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش خدمتگزار به مناسبت هفته دفاع مقدس

بیانیه جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش خدمتگزار به مناسبت هفته دفاع مقدس

بیانیه ناجا به مناسبت هفته دفاع مقدس

جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش خدمتگزار طی پیامی فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.

مقام معظم رهبری, جنگ تحمیلی, دنیا کفر, بیانیه جمعیت فرزندان شاهد ایثارگر نواندیش خدمتگزار مناسبت هفته دفاع مقدس

مقام معظم رهبری, جنگ تحمیلی, جهان کفر, هشت سال دفاع, شهدا, دفاع مقدس, فرزندان شاهد
به نقل از حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش خدمتگزار طی پیامی فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را به ملت عزیز ایران اسلامی تبریک و تهنیت گفت. متن پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

هشت سال دفاع مقدس ما صرفاً یک امتداد زمانی و فقط یک برهه زمانی نیست؛ گنجینه عظیمی است که تا مدتهای طولانی ملت ما می تواند از آن استفاده کند، آن را استخراج، مصرف و سرمایه گذاری کند.

(مقام معظم رهبری حفظهم الله)

شروع هفته غرورآفرین دفاع مقدس گرامی باد یاد و خاطره تاریخ سازان جبهه مقاومت، شهدای گرانقدر جنگ تحمیلی و درود فراوان به امام شهیدان منادی اسلام ناب در جهان.

هشت سال هجوم ناجوانمردانه دنیا کفر با همه قوا برای براندازی حکومتی برآمده از اسلام و مقاومت دلیرانه ملت ایران باعث برهم خوردن معادلات امپریالیسم در جهان گردید و بر همگان ثابت شد که باید انقلاب اسلامی را به رسمیت بشناسند. بارقه های امید پس از شکست جبهه کفر در دل مردمان آزاده دنیا شکل گرفت و نور انقلاب اسلامی از ایران به سراسر دنیا تابید تا این نور عظیم تبدیل به کابوسی برای شیطان اکبر و ایادی آن شود.

فرماندهی هشت سال دفاع مقدس از طلایی ترین و الهام بخش ترین مؤلفه های قابل تأمل در صحنه جنگ تحمیلی بوده و نشان می دهد حضرت امام خمینی (ره) براساس اندیشه های دفاعی ناب خود با فرماندهی و مدیریتی هوشمندانه، به تولید فرهنگ مقاومت و دفاع و تقویت ایمان، روحیه و انگیزه فرماندهان و رزمندگان و مردم پرداخته اند.

روایت هنرمندانه دفاع مقدس و تبیین هوشمندانه و واقع بینانه و واقع گرایانه جنگ تحمیلی از چرایی تا فرجام و پیامدهای آن در سطح یک نیاز راهبردی جامعه مقوله ای است که می تواند دفاع علوی و عاشورایی را در مکتب دفاعی انقلاب و ملت ایران تحکیم بخشیده و سپر مستحکمی را در برابر بحران ها و خطرات احتمالی در آینده کشور ایجاد نماید.

حتما شکستن دیواره نفوذناپذیر صهیونیسم متجاوز و اشغالگر برابر مقاومت اسلامی فلسطین و لبنان که بیداری وجدان جهانی را رقم زده است، مرهون الگوی مقاومت و ایستادگی شهیدان و حماسه سازان هشت سال دفاع مقدس ایرانیان در مصاف با رژیم بعثی صدام و حامیان منطقه ای و فرا منطقه ای آن است. و امروز جبهه مقاومت در سوریه و یمن نیز متاثر از همان مقاومت جانانه و پیروزی ارزشمند است.

هشت سال جنگ تحمیلی نشانه مبین و روشنی از خباثت و دشمنی آمریکا با نظام اسلامی است از این رو تقویت بنیه دفاعی کشور در برابر حملات احتمالی دشمنان قسم خورده ملت ایران امری بدیهی است. دفاع از کیان انقلاب اسلامی در هر نقطه از دنیا رسالتی است که باید در اولویت های کاری مسئولان کشور باشد.

اتحاد و همبستگی مردم عزیز با گرایش های متفاوت در آن دوران شکوهمند ثابت کرد که با همدلی و همزبانی می توان بر همه کمبودها فائق شد و برای حل مشکلات کشور باید به جای دست اجانب به توانمندی های داخلی چشم دوخت.

اما یادمان نرفته که جنگ پایان یافته اما دشمنی ها همچنان باقی است و تنها میدان نبرد تغییر یافته است. امروز به برکت انقلاب اسلامی خط مقاومت در منطقه مستحکم شده است و دشمن گاه با قدرت نرم و گاه با قدرت سخت با جنگی هوشمند در پی ضربه زدن به مقاومت است.

جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش خدمتگزار ضمن تبریک این ایام شکوهمند و غرورآفرین به رهبری معظم انقلاب و مردم بصیر ایران اسلامی، بر ضرورت تلاش سازمان ها و نهادهای فرهنگی ـ رسانه ای در بازخوانی و معرفی ابعاد و زوایای متفاوت دفاع مقدس ملت ایران به مخاطبین داخلی و خارجی تاکید نموده و ضمن اعلام تجدید بیعت با آرمانهای امام و شهدای گرانقدر آمادگی خود را برای به کار گرفتن تمام قدرت نرم افزاری و سخت افزاری جهت نشر و ترویج فرهنگ عظیم ایثار و شهادت را اعلام داشته و برای تحقق این امر مهم از همه مسئولان دلسوز نظام مقدس جمهوری اسلامی یاری میطلبد.

و باللّه التّوفیق و علیه التُّکلان

جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش خدمتگزار

برنامه های متنوع ارتش به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات