طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیبیانیه کی روش در آستانه جام جهانی 2018

بیانیه کی روش در آستانه جام جهانی 2018

صعود به جام جهانی، فتح اورست است | کی وش

سرمربی تیم ملی فوتبال در آستانه شروع مجدد رقابت های راه یابی به جام جهانی 2018 روسیه بیانیه ای را منتشر کرد.


جام جهانی 2018, کی روش

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در پیامی نوشت:

دوستان عزیز

"غیرممکن را ممکن سازیم"

تیم ملی فوتبال در حال حاضر در حال انجام بازی های "جام جهانی 2018 روسیه است." ما تنها نیمه اول و نیمه دوم این مسابقات را پشت سر گذاشته ایم و در این "جام جهانی" باید هشت نیمه دیگر بازی کنیم. به زودی ما بازی با ازبکستان (نیمه سوم) و کره جنوبی (نیمه چهارم) را خواهیم داشت. پس از این چهار بازی ما 12 امتیازمان را پشت سر گذاشته ایم.

خواهش می کنم به بنده این اجازه را بدهید که به ذهنمان تلنگری بزنیم و با یادآوری خاطرات گذشته، به یک یادگیری نیز برسیم. تاریخچه تیم ملی به ما می گوید که با در نظر گرفتن اینکه در گذشته بازیکنان، مربیان بسیار خوب و روسای فدراسیون مجربی حضور داشتند ولی در گذشته دو صعود پیاپی به جام جهانی غیرممکن بوده است.

برای نخستین بار ایران در سال 1978 به جام جهانی صعود کرد. پس از آن سال 1998 و 20 سال طول کشید. سبعد ایران در جام های جهانی 2006 و 2014 حضور داشت که هر بار هشت سال فاصله داشت.

کار من، هدف من، ماموریت و آرزوی من این است که غیرممکن را ممکن سازم. اگر شما فکر می کنید که این کار سهل و آسان است، فقط کافی است که از تمام بازیکنان، و مربیان بسیار خوب و روسای فدراسیون فوتبال که در گذشته در این کار شکست خوردند بپرسید که چرا غیرممکن بود؟

دوستان عزیز

اگر ما از تاریخ درس بگیریم، برای تبدیل غیرممکن به ممکن، نمی توانیم اشتباه ها یا سوءتفاهم های گذشته را تکرار کنیم.

با تقدیم بهترینها به تک تک شما

کارلوس کی روش

یوزها در آستانه رقابتی دیگر برای رسیدن به جام جهانی فیلم
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات