طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
تاثیر معنوی ایران بر تحولات منطقه و دنیا

تاثیر معنوی ایران بر تحولات منطقه و دنیا

10 اثر ناملموس معنوی ایران ثبت جهانی شد

اگر ایران در عرصه های منطقه ای و جهانی از موضع قدرت وارد عمل می شود، حاصل رشادت جوانان این سرزمین در دوران دفاع مقدس است.

مروارید, تحولات, استاندار, تاثیر معنوی ایران تحولات منطقه جهان

مروارید, تحولات, استاندار, دفاع مقدس, ایلام, منطقه
به نقل از گروه استانهای باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ؛ استاندار ایلام در آیین مهمانی لاله ها در دومین روز از هفته دفاع مقدس اعلام کرد: ایران اسلامی به برکت دفاع مقدس بعد از پیروزی انقلاب و به ویژه در مقطع کنونی به عنوان کشوری تاثیرگذار و راهبردی در سطح بین الملل مطرح است و از معدود کشورهای دارای ثبات و امنیت پایدار است.

وی گفت : پس از جنگ نیز ایران اسلامی در سایه نیروهای مقتدر مسلح، وحدت و انسجام مردم و رهبری الهی گونه مقام معظم رهبری و حفاظت از نظام و آرمان های مقدس آن مورد غبطه کشورها و دولت های متفاوت است.

مروارید افزود : مردم استان در جنگ با وجود کمبود آموزش تاکتیکی، امکانات و تجهیزیات جنگی، ایثارگری و رشادت های زیادی را از خود به منصه ظهور گذاشتند و حتی با وجود جنگ شدید، مردم استان خود را ترک نکردند و تا پایان جنگ در منطقه ماندگار بودند اما در آثار هنری و سینمایی این فداکاری ها کمترین نمود را دارد.

استاندار ایلام ابراز امیدواری کرد با حفظ این رویه و روحیه از سرزمین مان در برابر هجمه ها و کینه های دشمنان دفاع کنیم و در راه تحقق اهداف و آرمان های شهدا و ایثارگران کوشا باشیم تا همچنان در تمام مناطق جهان مقتدرانه حرف برای گفتن داشته باشیم.

انتهای پیام/

ایران مذاکره را بهترین راه حل منازعات جهانی و منطقه ای می داند | روحانی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات