طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگی و هنریعکس های تاریخ دریایی به وسعت یک موزه

عکس های تاریخ دریایی به وسعت یک موزه

منتقدان سینما و تاریخ نگاران از «رویای صادقه» در موزه سینما سخن می گویند

موزه این هفته به معرفی تاریخ صیدماهی و صنعت ماهیگیری می پردازد.

به نقل از خبرنگار حوزه میراث و گردشگری گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ موزه شهر پالاموس اسپانیا یکی از موزه هایی است که در زمینه بررسی تاریخچه ماهیگیری در حوزه دریای مدیترانه فعالیت می کند.

معرفی موزه, پالاموس اسپانیا, صید ماهی, تاریخ دریایی وسعت موزه

معرفی موزه, پالاموس اسپانیا, صید ماهی


اگر می خواهید قدیمی ترین وسایل ماهیگیری در مدیترانه را ببینید موزه ماهیگیری پالاموس یکی از بهترین مکان ها برای شماست.

از قابلیت های دیگر این موزه نمایش صنعت ماهیگیری در آینده است. به این شکل که با معرفی ماهیگیری از گذشته و حال به شکل و شمایل جدیدتری از آن در آینده می پردازد.

صید ماهی, معرفی موزه, پالاموس اسپانیا, تاریخ دریایی وسعت موزهاین موزه برای آموزش دانش آموزان سراسر جهان بسته های تخفیف ویژه ای نیز ارائه میدهد. یکی از فعالیت های این موزه معرفی صنعت ماهیگیری و آموزش آن به متقاضیان است.

صید ماهی, معرفی موزه, پالاموس اسپانیا, تاریخ دریایی وسعت موزهنمایشگاه دایمی این موزه به پنج منطقه تقسیم شده که هر منطقه مختص به یک مرحله یادگیری ماهیگیری در مدیترانه است.

منطقه یک به معرفی تنوع زیستی در دریای مدیترانه می پردازد. در منطقه دو میدانید که صید ماهی بسته به هر موقع از سال شرایط متفاوتی دارد. منطقه سه معرفی قابلیت های یک ماهیگیر و سرمایه گذاری در این زمینه.

معرفی موزه, صید ماهی, پالاموس اسپانیا, تاریخ دریایی وسعت موزهبعد اگر دلتان میخواهد تاریخچه ماهیگیری را از دیرباز تا کنون بدانید سری به این موزه بزنید اگر هم امکان سفر را ندارید با پا گذاشتن به دنیای مجازی به دل دریا و صنعت ماهیگیری بروید.

معرفی موزه, پالاموس اسپانیا, صید ماهی, تاریخ دریایی وسعت موزهنقل از از نیلوفر جوانشیر

بازدید از موزه تاریخ طبیعی به مدت یک هفته برای عموم رایگان است
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات