طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
بین المللتاکسی اختصاصی داعشی ها در موصل

تاکسی اختصاصی داعشی ها در موصل

داعشی ها در شرقاط و جنوب موصل در محاصره کامل قرار دارند | مقام نظامی عراقی

عناصر گروهک تروریستی داعش در شهر موصل برای رفت و آمد خانواده هایشان از تاکسی افراد مورد اطمینان خود استفاده می کنند.

اخبار داعش, تاکسی اختصاصی داعش, داعش, تاکسی اختصاصی داعشی موصل

اخبار داعش, تاکسی اختصاصی داعش, داعش, بین الملل, موصل, اعدام داعش, عراق, جنایات داعش

به نقل از گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه شبکه خبری العالم، عناصر گروهک تروریستی داعش در شهر موصل برای رفت و آمد خانواده هایشان از تاکسی افراد مورد اطمینان خود استفاده می کنند.


بر این اساس، یک منبع محلی در استان نینوا به شبکه السومریه گفت: بسیاری از محله های موصل اخیرا شاهد پدیده جدیدی هستند که نام محلی آن تاکسی داعشی ها است. این تاکسی ها خودروهایی هستند که موظفند خانواده های فرماندهان و عناصر مسلح داعش را بعد از تماس تلفنی به بیمارستان ها یا بازارها و یا نقاط دیگر انتقال دهند.


منبع یاد شده که خواست نامش فاش نشود، خاطرنشان کرد: پدیده تاکسی داعشی ها در موصل به دنبال افزایش ترس و نگرانی خانواده های داعشی و تکرار هدف قرار گرفته شدن برخی از آنان نمایان شد. همچنین به علت جنایات وحشتناک داعشی ها علیه مردم چالش ها و خصومت مردمی روزافزونی علیه داعش در حال نمایان شدن است.


به گفته این منبع، برخی از خانواده های فرماندهان معروف داعش هم اکنون هر چند در سطح محدود در حال خارج شدن از منزل به همراه محافظان مسلح هستند . این موضوع بیانگر احساس نگرانی روزافزون است که تا چند ماه پیش وجود نداشت.


یک منبع محلی در نینوا در 21 اوت 2016 خاطرنشان کرد: تشکیلات داعش بعد از نوشته شدن کلمه داعش بر روی سگ ها اقدام به تحت پیگرد قرار دادن سگ ها در محله اندلس در شهر موصل برآمده اند.


کشته شدن 7 داعشی دَر جنوب موصل
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات